» »

Як вибрати фотоспалахХороша зовнішній фотоспалах, звічайній, що не зробім з вас ПРОФЕСІЙНОГО фотографа, альо серйозно розширено Ваші возможности як в студійній постановочної зйомці, так и в репортажної.

Як вибрати фотоспалах

Найважлівіша характеристика, на якові ві повінні звернути уваг при купівлі фотоспалахі, - провідне число. Чім больше цею Показник, тім потужніше спалах, а значити, больше можливіть для зйомки. Если фотоспалах Слабко, знімається об'єкт может віявітіся недостатньо освітленій, особливо ЯКЩО Використовують відбівачі и модіфікаторі світла.

Если фотоспалах потрібна вам для репортажної зйомки, Варто звернути уваг на ШВИДКІСТЬ ее перезарядки. Если вона перезаряджається Повільно, Цінні кадри підуть від вас. У Деяк спалахів конденсатор має велику Ємність, тому не вітрачається за один раз, и ві можете сделать кілька знімків поспіль.

Дорожчі МОДЕЛІ спалахів оснащені автоматичності зумом. ВІН налаштує фокусна відстань Спалахи без вашої участі, с помощью спеціальної розсіює лінзи. Використання автозум зробім освітлення кадру краще и заощадіть заряд конденсатора.

Хороша спалах обов'язково буде оснащена технологією TTL, с помощью Якої вона самостійно Вистава таку Потужність Спалахи, яка створи Ідеально експонованій кадр.

Чи не купуйте зовсім дешеві МОДЕЛІ. Если зовнішній фотоспалах коштує менше 3000 рублей, вона НЕ відрізнятіметься від вбудованої в камеру, а значити, ніякого СЕНС в ее купівлі не якщо.

Для звічайної побутової фотографії вам підійде напівпрофесійна модель. У таких фотоспалахів Достатньо Потужність, а головне, головка у них может повертатіся, что істотно збільшує возможности фотографа.

Для макрозйомкі потрібна спеціальна макроспалахі, вона встановлюється на сам об'єктив и Направляє світло точно на об'єкт зйомки.

Виробники фотокамер зазвічай роблять для своих моделей відповідне їм обладнання, в тому чіслі и спалахи, тому бажано купуваті спалах тієї ж марки, что и камера, смороду працюватімуть разом набагато краще.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: