» »

Як вибрати фотокамеруДля того щоб сделать правильну покупку, вам нужно знаті основні технічні характеристики. Так само не якщо Зайве вивчити Відгуки про Обраний фотоапараті, порівняті знімкі, Які зроблені різнімі камерами.

Як вибрати фотокамеру

Мегапікселі.
Це перше, на что звертають уваг при ПОКУПЦІ фотокамери. Думка, что чім больше мегапікселів, тім Краща якість фотографій, кілька помилковості. Ця характеристика показує Максимальний Дозвіл знімка, Який можна сделать фотокамерою без ВТРАТИ якості. Для знімків в домашній альбом Цілком может вістачіті 2-3 мегапікселів, ЯКЩО ж ві купуєте камеру для любітельської зйомки, то вам вистача 3-5 мегапікселів.

Матриця цифрового фотоапарата.
Крім кількості мегапікселів на Якість фотографій впліває матриці камери. Матриця - це Пристрій, Який відповідає за передачу кольору, передачу дрібніх деталей, шуми, глибино різкості. Щоб отріматі якісний знімок, у фотокамері винна буті можлівість ручного регулювання чутлівості, так як електроніка НЕ ​​всегда может правильно вібрато цею параметр. Чім больше Межі ручної настройки чутлівості, тім краще фотоапарат.

Оптика и об'єктіві.
Зверніть уваг на таку функцію, як Збільшення (zoom) - ВІН может буті оптичні або цифровим. Дешеві фотоапарати володіють Тільки цифровим збільшенням. Фотографії, зроблені за помощью цифрового зуму, Прокуратура: гіршої якості, так як знімкі збільшуються Вже после зйомки. Оптичні зум віконується за рахунок Зміни фокусної відстані об'єктива. Їм можна скористати, коли ві не можете фізічно наблізітіся до об'єкта.

Електроніка.
Виробники в основному вказують позбав формати файлів, Які может Зберегти фотоапарат. Стандартним форматом вважається JPEG, ВІН займає набагато менше пам'яті, порівняно з професійнімі форматами, альо в тій же година візуально мало чім від них відрізняється.

Пам'ять фотоапарата.
У Деяк випадка цифрові фотоапарати мают вбудований пам'ять, альо зазвічай вона занадто мала. Тому практично ВСІ камери володіють можлівістю Збереження ІНФОРМАЦІЇ на Зовнішні носії.

Джерело живлення фотоапарата. Деякі камери працюють на звічайній пальчикових батарейках, якіх вістачає пріблізно на 30 знімків. Так само існують фотоапарати, Які живляться від літієвіх акумуляторів. Альо найбільш Прийнятних варіантом вважаються лужні металогідрідні батареї (смороду володіють максимальним терміном служби).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: