» »

Як вімкнуті спалахПрактично у всех СУЧАСНИХ Цифрові фотоапарати для Спалахи можна Задати Різні параметрів робота. Незважаючі на Відмінності у техніці різніх марок, настройка Спалахи у всех моделях пріблізно однакова.

Як вімкнуті спалах

У більшості СУЧАСНИХ фотокамер існує кілька стандартних режімів Фотозйомка. Основні з них - це автоматичний режим (позначається літерою А), ручний, або Мануальний (буква М), Пріоритет вітрімкі (Tv або Sv), Пріоритет діафрагмі (Av), а такоже так звані сценічні режими (портрет, пейзаж, нічна зйомка, макро, зйомка в музеї и т.п). Найпростішій способ прібраті спалах - натиснута на кнопку Із збережений блискавки. Можливо, доведеться сделать кілька натіскань, поки на екрані фотоапарата чи не з'явиться перекресленій знак блискавки. Альо в автоматичності режімі можлівість вімкнуті спалах є не у всех моделях камер.

Если в авторежімі спалах НЕ вімікається, Спробуйте поміняті режим зйомки. Це можна сделать с помощью прокручується коліщатка на Верхній частіні фотоапарата. Як правило, у всех режимах, крім автоматичного, спалах можна примусово відключіті. Вінятком может буті режим нічної зйомки, коли доводитися підсвічуваті предмети. І навпаки, в пейзажному спалах за замовчуванням відключена. Крім натіскання кнопки Зі знаком блискавки, спалах можна відключіті помощью джойстика фотокамери. Натісніть «ОК», а потім с помощью клавіш "Вгору», «Вниз», «Ліворуч» та «Вправо» віберіть зображення блискавки на екрані. За помощью ціх же клавіш поміняйте его на перекреслене.

У складнішіх СУЧАСНИХ камерах можна Зменшити Потужність Спалахи. Віберіть у меню фотоапарата пункт «Спалах» або знак блискавки, а потім с помощью колеса прокрутки або клавіш «Ліворуч» та «Вправо» зменшіть Значення імпульсу. Можливо, це поможет вам сделать знімок й достатньо Яскрава, альо без пересветов. Если у людей на фотографії очі відсвічують червоним, віберіть режим Спалахи «Проти ЕФЕКТ червоних очей». Натіскайте на кнопку Зі знаком блискавки, доки на екрані НЕ появится зображення ока.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: