» »

Як декодуваті каналізацКодування супутникових каналів - й достатньо Складний процес, Який на Данії момент Вже ВТРАТИ Актуальність. Альо ЯКЩО ві все ж Хочете різікнуті и переглянути кодовані канали, запасіться терпінням - дана процедура может зажадаті у вас Чимаев годині.

Як декодуваті каналізац
Вам Знадоби
  • - ресивер з емулятор;
  • - коди доступу.

Знайдіть ключі до каналів, Які Хочете розкодуваті для перегляду на Вашому ТЕЛЕВІЗОРІ. Ві можете переглянути їх на різніх Тематичність сайтах и ​​форумах. Зверніть уваг на наявність у Вашому ресівері програми-емулятор, оскількі при ее відсутності ключі вводіті буде просто нікуді.

Если вашою моделлю приймача не передбача вбудована програма-емулятор, скачайте Останню версию програми прошивки, перевірте ее на віруси и скопіюйте на знімній USB-накопичувачі. После цього підключіть флешку до ресивера І, діючі згідно прікладеної до програми інструкції, виконан перепрошивання в меню оновлення програмного забезпечення. Если после даної процедури в меню ресивера з'явився емулятор, ві правильно виконан перепрошивку.

У Програмі-емуляторі введіть з пульта ресівера знайдені вами ключі. После цього Дивіться розблоковані каналізац и чекайте відповідь Дій з боку Компанії-постачальника послуг супутникового телебачення, оскількі встановлені ними системи захисту давно Вже прісікають подібного роду несанкціонованій доступ до перегляду Зашифрування каналів.

Скорістайтеся альтернативним законним способом перегляду каналів - шарінгом. Схема его роботи й достатньо проста - Абонентське плата розподіляється на декілька Користувачів з використаних Підключення доступу до кодованому каналам Всього позбав на одному тюнері. Такоже ві можете просто оплатити Використання кодованому каналів, Що буде Найкращим варіантом в даній сітуації.

Зверніть уваг, что за незаконний переглядання кодованому каналів передбачається відповідальність перед постачальником послуг супутникового телебачення, тому користуюсь Тільки легальними способами перегляду и НЕ порушившій умови Укладення между вами договором.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: