» »

Як закодуваті супутниковий каналДля розкодування Певного супутникового каналу Необхідна наявність ключів и програми-емулятор. Если емулятор НЕ встановлений у Вашому Пристрої, розкодуваті каналізац буде Неможливо. Зверніть уваг, что дана дія может спричинитися за собою ПЄВНЄВ відповідальність, оскількі це порушує правила договору.

Як закодуваті супутниковий канал
Вам Знадоби
  • - ресивер з емулятор;
  • - доступ в інтернет.

Сплатіть переглядання супутникових каналів помощью будь-якого ЗРУЧНИЙ вам способу, передбачення вашим провайдером телебачення, после чего ві отрімаєте доступ до нього на законних підставах. Зверніть уваг, что крім цього є Альтернативні Способи Отримання доступу до перегляду супутникових каналів, Наприклад, шарінг.

Ві можете використовуват одну карту для декількох прістроїв, з'єднавші їх в одну ятір. Такоже Деяк інтернет-ресурсами надається доступ до перегляду каналів через інтернет-шарінг. Тут вам такоже звітність, буде внести ПЄВНЄВ суму на рахунок власника сайту для КОРИСТУВАННЯ услуг.

Если ві Хочете самостійно розблокуваті доступ до перегляду Певного каналу, дізнайтеся вікорістовувану у Вашому випадка кодування и виконан в інтернеті запит ключів. Ключі вводяться помощью пульта дістанційного Керування в спеціальну програму-емулятор, встановленного в деякі МОДЕЛІ ресіверів. Зверніть уваг, что ЯКЩО вона відсутня у вашій МОДЕЛІ пристрою, вам звітність, перепрошитого его, оскількі в Іншому випадка ключі вводіті буде просто нікуді.

После того як ві знайдете ключі доступу, включіть ресівер и зайдіть в емулятор. У залежності від его МОДЕЛІ для входу в Дану програму існує спеціальна комбінація, якові ві можете переглянути в керівніцтві користувача, ЯКЩО емулятор вбудований; або в інтернеті, ЯКЩО программа булу ВСТАНОВЛЕНО вами самостійно при прошівці. Введіть ключ, вікорістовуючі меню програми и пульт ДУ.

Зверніть уваг, что Данії способ дозволити вам переглядаті канал не больше 10-15 хвилин. Провайдери телебачення давно Вже передбача такий вариант, тому з метою безпеки ключі для каналів періодічно змінюються.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: