» »

Як записатися DVD з караокеЕсли ви любите співаті и Хочете удосконалюватися свои вокальні навички, вам может стать в нагоді власний DVD-караоке диск Із записами Улюблений пісень. Як записатися такий диск на домашньому комп'ютері?

Як записатися DVD з караоке

Знайдіть кліпи, забезпечені караоке, Які ві Хотіли б записатися. Зробити це можна за помощью будь-якого безкоштовна інтернет-файлообмінніка. Крім того, знайте Такі кліпи можна на сторінках, что Надаються послуги караоке в режімі онлайн. Завантажити файл звідті можна помощью СПЕЦІАЛЬНОГО плагіна DownloadHelper, Який вбудовується безпосередно в браузер и надалі запускається разом з ним.

Если вікачані файли мают формат Flv, перед записом на DVD-диск їх буде нужно конвертуваті в формат Avi. Це можна сделать с помощью спеціальніх програм, Наприклад, Format Factory. Знайте ее можна на сайті На даний formatoz.com. Програма й достатньо Зручна в обігу и має Простий інтерфейс, зрозумілій на інтуїтівному Рівні и НЕ вімагає навчання.

Запустіть програму, призначеня для запису дисків, Наприклад, Nero Burning Rom або Ashampoo Burning Studio. Если на Вашому комп'ютері таке програмне забезпечення не встановлено, его можна найти и завантажити на Офіційному сайті | Статистика розробніків. Хочай ЦІ програми Рідко бувають безкоштовна. Зазвічай надається пробний Период від 10 днів до 1 місяця, протягом Якого можна користуватись програмою без! Застосування ключа актівації.

Віберіть у Програмі закладку «Запис DVD-диска». Потім вкажіть тип майбутнього диску, ШВИДКІСТЬ запису и запішіть назва проекту. Дода до списку запісуваніх файлів вибрані кліпи помощью провідника. Потім натісніть кнопку «Старт» («Прожиг») i чекайте Закінчення процеса запису. ВІН может зайнятості від 2 до 15 хвилин, залежних від якості диска, DVD-приводу и обраної Швидкості. Проект можна Зберегти на жорсткий диск и при необхідності Записати его ще раз на новий диск.

За закінченні процеса Пропалену відкрійте диск и перевірте Якість Вийшла запису. Если ВІН з яких причин БУВ зіпсованій, можна спробуваті ще раз, зменшіть ШВИДКІСТЬ запису.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: