» »

Як записатися з відеомагнітофона на дискВсього кілька років тому аналогові відеомагнітофоні були у Великій може. На великих касетах стандарту VHS залиша й достатньо Багато запісів. Фільми, концерти, запам'ятовуються моменти сімейного життя - далеко не повний ПЕРЕЛІК того, что хотілося б Зберегти власникам колись популярної техніки. Їх можна оціфруваті и Записати на диск.

Як записатися з відеомагнітофона на диск
Вам Знадоби
  • - Відеомагнітофон;
  • - комп'ютер;
  • - карта відеозахоплення;
  • - піщущего прівід;
  • - програми UleadVideoStudio, VirtualDub;
  • - пакет кодеків K-lite.

Оскількі ві маєте Справу з аналогового запису, вам звітність, сделать відеозахват. Підключіть Відеомагнітофон до карти відеозахоплення. Чаші Всього вихід відеомагнітофона під'єднується до входу карти, а аудіовихід - до аудіовходу звукової карти. Бажано відразу відрегулюваті Рівні.

Підключіть магнітофон. З помощью прікладеної до карти захоплення програми візначте, в якій Системі Зроблено запис. Це может буті PAL або NTSC. Смороду відрізняються один від одного як за пропорціямі кадру и кількістю кадрів в секунду, так и способом передачі кольору. Оціфровуваті нужно в тій Системі, в якій Зроблено запис на касеті. Встановіть у утілітах карти захоплення відповідні параметрами.

Відкрійте програму UleadVideoStudio. У ній такоже виставте дані про систему. Встановіть кодек оцифровки. Если місця на жорсткий диск багато, а Записів не Надто довга - віберіть кодек DV. ВІН дасть НАЙКРАЩА Якість. Втім, чи не виключено, что для відтворення запис доведе зціпити. Тому можна відразу сделать відеозахват в формат mp1 або mp2. Віберіть вариант "Запис Зі звуком". Увімкніть Відеомагнітофон на відтворення. Оцифровка Пішла.

На жорсткий диск у вас винен війта файл у встановленому вами форматі, з розширеного avi або mp. Вірішіть, на якому Пристрої ві будете его програваті. Це может буті комп'ютер, стандартний або універсальний DVD-плеєр. Для стандартного плеєра запішіть диск за стандартом VCD або DVD. І тієї, и Інший диск можна создать у Програмі UleadVideoStudio и в ній же Записати. Если ж ві Хочете переглядаті запис на комп'ютері або універсальному відеоплеєрі, можете сконвертировать файл у формат avi.

Врахуй, что Якість запису на відеомагнітофоні й достатньо низько, альо деякі пакети кодеків дозволяють его злегка поліпшіті. Так, Наприклад, кодек DivX5 дозволяє збільшити Дозвіл в два рази. Перед! Застосування пільг в перевіріті, чі буде ваш магнітофон сприйматися цею кодек.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: