» »

Як запрограмуваті універсальний пультУніверсальний пульт дістанційного Керування дозволяє замініті кілька звічайній, ЯКЩО в одній кімнаті находится велика кількість техніки. Альо для цього его звітність, Попередньо запрограмуваті.

Як запрограмуваті універсальний пульт

Придбай універсальний пульт, що не вікідайте наявні звічайні. Смороду могут знадобітіся в будь-який момент, Наприклад, ЯКЩО універсальний Вийди з ладу, а ЯКЩО ВІН запам'ятовує, то для повторного его навчання после Зміни батарейок. Крім того, на універсальному пульті может НЕ буті Деяк кнопок, якіх немає на штатним и Які могут знадобітіся для Зміни налаштування апаратури.

Если пульт є НЕ запам'ятовуючий, а програмованім за кодами, знайдіть в его інструкції список ціх кодів. Натісніть одночасно клавішу програмування и клавішу Вибори потрібного вам апарату. Загориться світлодіод. Введіть цифри коду, вибрать его у списку по виробнику та увазі апарату. Світлодіод згасне. Если один коду не підійшов, а в інструкції для одного и того ж поєднання виробника та виду апарату їх зазначено декілька - Спробуйте Інший.

Если виробника апарату немає в списку в інструкції, спочатку включіть апарат з передньої панелі або штатним пультом. Натісніть на універсальному пульті одночасно клавішу програмування и клавішу Вибори Бажанов апарату. Почніть натіскаті на універсальному пульті кнопку включення живлення до тихий ПІР, поки апарат НЕ вімкнеться. После цього вновь натісніть на клавішу програмування.

У більшості запам'ятовуючий пультів, на Відміну Від більшості пультів, програмованіх за кодами, інтерфейс користувача НЕ Стандартизований. Перед тім як приступати до навчання пульта, спочатку перевірте, чи немає для апарату, Яким ві Хочете Керувати, готового коду. Про способ его Введення дізнайтеся в інструкції. Если готовий код відсутній або ВІН НЕ підійшов, здійсніте навчання. Ввівші пульт у відповідній режим, натісніть шкірного з клавіш або спочатку на штатним, потім на якому навчають пульті, або навпаки, залежних від МОДЕЛІ последнего. Если на запам'ятовуючий пульті менше клавіш, ніж На штатним, программа Тільки ті з них, Які Вам потрібні. За відсутності клавіш з Тімі чі іншімі Назв запрограмуйте сусідні невікорістовувані, Попередньо записавши відповідність їх назв на штатним и запоминающем пультах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: