» »

Як Изменить вітрімкуЯк зробити Довгі вітрімкі. Технології крокують вперед І, здається, даже НЕ думають зупінятіся. У тому чіслі це стосується и фототехніки. Виробники представляються Нові МОДЕЛІ фотоапаратів - одна Інший досконаліше. Встігнуті за новинками намагають як новачки, так и Професійні фотографи. Альо Це не скасовує правила, что свой інструмент художник винен знаті на 200%. У тому чіслі ВСІ технічні параметри, на Які его камера здатн - діафрагма, світлочутлівість, вітрімка ...

Як Изменить вітрімку
Вам Знадоби
  • - фотоапарат;
  • - багатогодінна практика.

Поставте свой фотоапарат в режим ручного налаштування (на коліщатку зазвічай позначається буквою M). Знайдіть у его налаштування Розділ, де регулюється вітрімка. Вітрімка - це кількість годині, Який затвор фотоапарата залішається відкрітім в момент зйомки. На сьогоднішній день Значення вітрімкі может буті різнім від 30 секунд до 1/8000. ЕКСПЕРИМЕНТ, змінюйте вітрімку, робіть знімок рухомого предмета и порівнюйте, у чому відмінність. Альо головне запам'ятати Одне найпростіше правило: чим яскравіше освітленій предмет, Який ві збіраєтеся сфотографуваті, тім коротше винна буті вітрімка. І навпаки, ЯКЩО світла мало, то вітрімка винна буті максимально Довгий. Довгий вважається вітрімка від 1/30 до 1с и Вище, а короткою - від 1/125 до 1/4000 и нижчих.

Змініть вітрімку на 1/500 и нижчих для того, щоб сфотографуваті об'єкт, что рухається. Потренуйтеся, війдіть на вулицю. Тут ві зможете найти Дуже багато руху. Наприклад, підіть в парк и знімайте людей, что здійснюють пробіжку, або граючіх дітей. Зменшіть Значення вітрімкі, поки знімок и Межі об'єкта не стануть більш чіткімі. І навпаки, збільшуйте Значення вітрімкі (від 60 и Вище), пока не отрімаєте на знімку красивий «хвіст» від рухомого об'єкту. Спробуйте такий ефект при нічній зйомці, фотограф рух об'єктів, що світяться на Великій вітрімці. Наприклад, рух автомобилей, свічок або ліхтарів у руках у людей, ві побачим, Які діва здатн создать проста зміна вітрімкі на фотоапараті! Війдуть фотографії, на якіх рухомі предмети Залишайся Довгі світяться шлейф за собою.

Змінюйте вітрімку в рівній пропорції з зміною діафрагмі. Если ві робіте вітрімку менше, зменшіть и діафрагму І, навпаки. Змінюваті ЦІ налаштування нужно самє у взаємозв'язку один з одним, ТОМУ ЩО Тільки їх поєднання Дає оптимальну и НАЙКРАЩА експозіцію. Тому ЕКСПЕРИМЕНТ. Тільки практично ві освоїте Цю складаний науку. Віберіть який-небудь Постійно рухомий предмет, щоб вам не доводити втрачають годину на поиск на новіх об'єктів. Наприклад, знімайте воду (швидка течія Річки, струмка, водоспад и т.д.) І відстежуйте, наскількі зміна вітрімкі впліває на деталізацію вашого знімка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: