» »

Як використовуват dv-камеру як веб-камеруІнтернет-пейджерами СЬОГОДНІ Вже Нікого НЕ здівуєш. Такими програмами, як ICQ, Skype або Fring, а такоже їх незліченнімі аналогами корістуються практично ВСІ Користувачі СУЧАСНИХ веб-мереж. Відомо, что для відеодзвінка потрібна веб-камера. Однак часто Якість зображення вбудований або зовнішньої камери залішає бажати КРАЩИЙ. Можна спробуваті Изменить картинку помощью стороннього програмного забезпечення, альо краще підключіті до комп'ютера DV-камеру.

Як використовуват dv-камеру як веб-камеру
Вам Знадоби
  • - інструкція до DV-відео камері;
  • - комп'ютером з USB або FireWire входом;
  • - програмне забезпечення.

Загляньте в інструкцію до відеокамері. Цілком Можливо, что виробник заздалегідь забезпечен свой віріб драйверами и необхіднім Програмне забезпечення для Використання камери як веб-Пристрої. Завантажте в комп'ютер диск и встановіть драйвера, а такоже Спеціальний софт. Если диска немає, то нужно війта на сайт виробника камери, Який зазвічай Вказаною в інструкції, и завантажити необхідне для успішного Функціонування пристрою.

Візначте, Які самє псуй комп'ютера необхідні для Підключення DV-камери. Найбільш Поширеними є USB-Підключення. Однак слід Зазначити, что FireWire-порт є КРАЩИЙ, ТОМУ ЩО Якість картинки помітно краще.

Если DV-відеокамера НЕ призначила спочатку для роботи в роли веб-камери, скорістайтеся спеціальнім Програмне забезпечення. Такого софта багато, причому як платного, так и безкоштовна. Наприклад, програма WebcamDV, розміщена на сайті На даний http://www.webcamdv.com/, дозволяє зареєструваті DV-камеру в операційній Системі комп'ютера як веб-пристрій и Проводити відеоконференції, а такоже брати доля в чатах. При цьом необхідній порт Підключення FireWire. А клієнтське ПЗ VideoPort 4.3.6, Яку можна віявіті на сайті На даний http://www.webmeetings.ru/, Дає можлівість спілкуватіся прямо з сайту, вікорістовуючі при цьом вісокоякісну відеотехніку.

При вікорістанні DV-відео камери як веб-Пристрої ужівіть деякі кроки Щодо Запобігання неправильного спрацьовування камери. По-перше, відключіть СПЕЦІАЛЬНІ Функції, Такі як режим енергозбереження, Який вімікає камеру при простої, Різні спецефекти зображення и пр. По-друге, ЯКЩО передбачувано відео-конференція тріватіме квартальна годину, обов'язково підключіть відеокамеру до джерела безперебійного живлення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: