» »

Як використовуват діафрагмуДіафрагма у фотографії - це Пристрій об'єктива фотокамери, что Складається з металевих пелюсток и змінює діаметр світлового кола. Функція діафрагмі зводіться до регулювання кількості проходити в об'єктив світла, что дозволяє встановлюваті співвідношення яскравості зображення об'єкта, Який до яскравості самого об'єкта, а такоже встановлює глибино різкості фотографії.

Як використовуват діафрагму

Існує таке Поняття, як число діафрагмі. Дані число позначає діаметр відчинять І, отже, кількість світла, что потрапляє в об'єктив фотокамери. Число діафрагмі позначається латинську буквою F. Для Відкритої діафрагмі характерні показатели від F 1.1. до F ​​5.6, для середньої - від F 5.6 до F 11, для закрітої - від F 11 до F 128. Чім менше діафрагма, тім Ширшов отвір, и тім світліше Вийди Фотографія.

Такоже за рахунок діафрагмі встановлюється Необхідна Глибина різкості заднього плану, так кличуть входити ГРИП. Максимально Відкрита діафрагма Дає Дуже маленьку ГРИП (Глибина різкості зображуваного простору). Мала ГРИП візуально віділяє об'єкт на розмітому тлі. Для Отримання Великої ГРИП вікорістовується максимально закрита діафрагма.

У процесі фотографування врахову співвідношення числа діафрагмі з числом вітрімкі. Число вітрімкі позначає тієї годину, протягом Якого затвор фотоапарата Відкритий для Отримання кадру. Тоб, ЯКЩО діафрагма дозує світло за кількістю, то вітрімка - за годиною. Число діафрагмі виставте відповідно до числа вітрімкі, інакше Фотографія Вийди Дуже темною або занадто світлою и розмітою. У кожному ДЗЕРКАЛЬНИЙ фотоапараті Присутні режими пріорітету вітрімкі и діафрагмі. У режімі пріорітету діафрагмі камера, аналізуючі рівень світла, підбірає вітрімку до Вже віставленої діафрагмі. У режімі пріорітету вітрімкі - навпаки: діафрагма підганяється под Поточні умови зйомки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: