» »

Як використовуват фотоапарат як веб-камериЯк користуватись фотоапаратом. На просторах інтернету Дуже часто зустрічається питання про ті, як Зі свого цифрового фотоапарата сделать веб-камеру. Як розмовляти через Skype, вікорістовуючі звічайній цифровик? Завдяк розвітку СУЧАСНИХ цифрових фотокамер це не склад труднощів.

Як використовуват фотоапарат як веб-камери

Цифрові камери діляться на ті, Які мают режим, что дозволяє працювати в якості камери, и на ті, Які НЕ мают такого режиму. У первом випадка особливая проблем з підключенням вінікнуті не винних. Если у вас така камера, просто з'єднайте ее з гніздом USB, Можливо такоже Знадоби Встановити Додатковий програму, драйвер. Зазвічай ВІН додається до камери.

У іншому випадка, для качана Переконайся, что зображення вас влаштовує. У всех фотоапаратів є відеовіхід, с помощью Якого можна переглядаті слайди або відеоролікі через екран телевізора. Если при підключенні камера здатн Передат відеозображення, то вона здатн працювати в якості веб-камери.

Операція передачі відео з фотоапарата на комп'ютер назівається відеозахоплення. Для Спілкування через Skype звітність, Встановити програмне забезпечення. Для качану встановіть програму ManyCam. Операція позику у вас около 20 секунд и НЕ потребуються особливая зусіль. Потім підключіть вашу фотокамеру до пристрою відеозахоплення. Це могут буті відеокарта, адаптер для захоплення або ж тюнер з відеовіходом. Переконайся, что є жива картинка и запустіть ManyCam. Віберіть джерело сигналу. Тут же можна налаштуваті Якість зображення. Тепер відео можна Передат з програми в Skype. Для цього зайдіть в інструменти и віберіть необхідній пункт - ManyCam Video Source. Если відео буде гальмуваті або з'являться Інші Перешкоди, повторіть все спочатку.

Чутлівість цифрових камер набагато Вище більшості спеціально призначеня для цього веб-камер, такоже є можлівість Встановити баланс білого. До основних недоліків відносяться ровері енергоспожівання и НИЗЬКИХ Дозвіл зображення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: