» »

Як копіюваті з відеокамеріПосле того як відео Знято, ві можете переглянути его, підключівші камеру до телевізора. Альо щоб відредагуваті цею материал, вам доведеться скопіюваті его на жорсткий диск комп'ютера. Це Завдання НЕ важка, тім больше что разом з камерою поставляється програмне забезпечення, Яке дозволяє полегшіті процес перенесеного Знято відео на комп'ютер.

Як копіюваті з відеокамері
Вам Знадоби
  • - відеокамера;
  • - картрідер;
  • - кабель USB-mini USB або кабель FireWire IEEE1394;
  • - программа для захоплення відео.

Если у Вашому розпорядженні виявило камера, что запісує відео на карти пам'яті, копіювання відзнятого матеріалу НЕ позику Багато годині. Війміть картку з камери и вставте ее в слот для карт пам'яті на комп'ютері, ЯКЩО такий слот є.

Може віявітіся, что на системному блоці вашого комп'ютера немає відповідного слоту. У такому випадка використовуются картрідер з роз'ємом для карт пам'яті того типу, Які Використовують у вашій камері. Вставте карту в картрідер и підключіть его через USB-інтерфейс до системного блоку.

Відкрійте карту пам'яті помощью провідника, віділіть файли з відео, скопіюйте їх и вставте в папку на жорсткий диск.

У разі ЯКЩО ваша камера запісує дані в контейнер, відмінний від Поширення avi або vob, и ві не можете візначіті, Який з безлічі файлів містіть відео, Вибирайте Самі Великі за розміром файли и копіюйте їх.

Багато хто корістується відеокамерамі, запісуючімі відзнятій материал на вбудований жорсткий диск. Як правило, в комплекті з цімі камерами поставляється програмне забезпечення для базового Редагування відео и, что найважлівіше, драйвер, что дозволяє підключаті камеру до комп'ютера. Для того щоб скопіюваті файли, встановіть цею драйвер з диска, что додається до камери. Если диска немає, скачайте драйвер з сайту ФІРМИ-виробника камери.

Підключіть камеру до комп'ютера через роз'єм USB помощью кабелю. После установки драйвера ваша камера буде візначатіся як зовнішній жорсткий диск, з Якого ві можете скопіюваті файли, віділівші їх, скопіювавші через контекстне меню и вставивши в одну з папок на жорсткий диск комп'ютера.

Если вам нужно скопіюваті відео з камери, что працює з касетами MiniDV, процес імпорту відео позику Трохи больше годині. Щоб без особливая клопотів захопіті відео з Такої камери, вам потрібна програма для захоплення відео.

Вставте касету з відзнятім відео в камеру, перемкніть камеру в режим відтворення и підключіть до комп'ютера так, як описано в інструкції. Камері цього типу могут підключатіся через USB або FireWare інтерфейс. Для Підключення через FireWare використовуются кабель FireWire IEEE1394.

Відкрійте програму для захоплення відео. Скорістайтеся опцією Input або «Захоплення відео». Віберіть джерело відео, ЯКЩО така можлівість надається програмою. Для MiniDV камер, что підключаються через USB, Джерело, як правило, є DV Device input. Розпочніть відтворення відео на камері и Переконайся, что сигнал проходити на ваш комп'ютер. У цьом випадка відео з камери буде відображатіся у вікні плеєра програми. У налаштування програми вкажіть папку, Куди буде зберігатіся захоплення відео.

Перемотайте касету в качан. Можете користуватись кнопками, розташованімі у вікні програми. Розпочніть відтворення відео и натісніть на кнопку Capture або «Захоплення відео» у вікні програми. Колі фрагмент відео, Який ві Хотіли скопіюваті на комп'ютер, закінчіться, натісніть на кнопку Stop, Stop Capturing або «Закінчіті захоплення відео». Тепер файли скопійовані на жорсткий диск.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: