» »

Як знайти камеру в ноутбуціСучасні ноутбуки нерідко бувають оснащені вбудований веб-камерами. Як правило, ця камера для зручності Спілкування по відеозв'язку розташовується над дисплеєм, Рівно посередіні екрана. Сигналом роботи камери Виступає світлодіод, розташованій в декількох сантиметрах від неї, однак, ЯКЩО світлодіод відсутній, то працездатність камери доведе перевіряті засобой операційної системи або ж спеціальнімі програмами.

Як знайти камеру в ноутбуці

Зайдіть в меню «Пуск» и віберіть у ньом пункт «Панель управління» (або відкрійте ее помощью ЯРЛИК робочого столу). У вікні, «Панелі управління» двічі клікніть на значок «Система». У результаті цього відкріється діалогове вікно властівостей операційної системи.

У ньом відкрійте вкладку «Обладнання» и натісніть в ній кнопку «Диспетчер прістроїв». Відкріється список всех прістроїв, фізічніх и віртуальніх, Які встановлені на даним комп'ютері, з інформацією про шкірному Пристрої.

У самому низу цього списку знайдіть рядок "Пристрої ОБРОБКИ збережений" і клацніть по символу «+» ліворуч від рядка. У списку, знайдіть веб-камеру и Переконайся в тому, что вона задіяна (ее іконка и рядок НЕ відзначені символами у вігляді знаку питання або червоного хреста).

Відкрійте програму для роботи з веб-камерою, щоб перевіріті ее Функціонування "на практіці". Цею додаток, як правило, встановлюється одночасно з драйвером на вбудований камеру. Щоб запустіті Цю програму, відкрійте меню «Пуск», потім натісніть на кнопку "Всі програми", после чего знайдіть значок програми для роботи з веб-камерою (Наприклад, у ноутбуків марки Acer такого роду додаток назівається "Acer Crystal Eye Webcam").

Если веб-камера Справний и задіяна, відразу после запуску програми в его вікні з'явиться картинка, одержувана з камери. Если раніше вам не вдаватися найти ее, то Завдяк Зображення з камери ві з легкістю знайдете ее розташування.

Для запуску веб-камери в цілях перевіркі такоже можна Відкрити будь-який додаток, что взаємодіє з нею. Наприклад, програму для Здійснення відеодзвінків Skype або додаток для Розширення функцій звічайної веб-камери ManyCam.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: