» »

Як налаштовуваті каналізац на ТЕЛЕВІЗОРІ SonyНалаштування каналів відбувається на різніх телевізорах пріблізно по одному и тому ж сценарію, ті ж самє стосується и прістроїв виробника Sony. Налаштування каналів в Деяк моделях здійснюється без ДОПОМОГИ пульта.

Як налаштовуваті каналізац на ТЕЛЕВІЗОРІ Sony
Вам Знадоби
  • - інструкція;
  • - пульт ДУ.

Скорістайтеся функцією автоматичного поиска доступних каналів телебачення Для Вашої МОДЕЛІ пристрою. На передній панелі телевізора або на пульті дістанційного Керування натісніть и утрима ПРОТЯГ декількох секунд кнопку запуску меню настройки каналів. При цьом має з'явитися меню автоматичного поиска. Дочекайся Закінчення автоматічної настройки каналів, после чего телевізор сам повернеться в нормальний режим перегляду.

Налаштуйте каналізац вручну. Увійдіть в Данії режим помощью спеціальніх кнопок на Вашому пульті (для Деяк характерно натіскання відразу двох кнопок) або з панелі самого телевізора. Налаштуйте помощью кнопок + / - частоту каналу, відрегулюйте Якість прийнятя вашої антеною сигналу и перейдіть до налаштування Наступний.

Для того щоб переходіті по елементах меню, користуюсь кнопками управління гучністю. Зверніть уваг, что деякі МОДЕЛІ телевізорів могут автоматично Виконувати поиск каналу, а при відображенні на екрані потрібного его положення фіксується натісненням питань комерційної торгівлі кнопок.

Прочитайте в інструкції до вашого телевізора Розділ Щодо налаштування каналів. У разі ЯКЩО вона відсутня у вас з яких причин, завантажте нову з офіційного сайту Sony або з других інтернет-ресурсів. Такоже зверніть уваг, что ві можете зателефонуваті в службу технічної ПІДТРИМКИ ОБСЛУГОВУЮЧИЙ вас провайдера за отриманням ДОПОМОГИ з налаштування каналів у Вашому ТЕЛЕВІЗОРІ.

У разі Використання вами Супутникове обладнання ВІКОНА Первін настройку каналів у Вашому ресівері. Тут Найкраще НЕ змінюваті налаштування, Які спочатку були віроблені працівнікамі, альо в ТЕЛЕВІЗОРІ налаштування віконується за тім же принципом, однак доцільніше буде просто прізвесті автоматичний поиск.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: