» »

Як налаштуваті відеокамеруSkype - популярна и Дуже Зручна програма, что дозволяє своим Користувач Здійснювати дзвінкі по всьому світу практично БЕЗКОШТОВНО. Крім того, ця симпатична програмка дозволяє во время Розмови як чути, так и Бачити свого співрозмовніка. Если ві раніше НЕ корістуваліся відеозв'язком, и у Вашому ПК немає вбудованої веб-камери, кілька порад на Цю тему могут буті вам Корисні.

Як налаштуваті відеокамеру
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет
  • - звічайнісінька веб-камера

Спочатку Придбай веб-камеру, підключіть ее до комп'ютера и встановіть драйвери. Смороду продаються в комплекті з камерою. Если ж драйверів з якоїсь причини в комплекті немає, скачайте їх з мережі, Тільки спочатку Переконайся, что смороду підходять самє Для Вашої веб-камери.

Перевірте, Визначи чі Skype вашу веб-камеру. Зайдіть в меню "інструменти" натісніть на опцію "налаштування" і потім перейдіть в підменю "налаштування відео". Обов'язково Переконайся, щоб у вікні "Включити Skype відео" стояла галочка.

Если веб-камера працює, то ві побачим відео зображення у верхньому кутку вашого монітора з правого боку. Если ві НЕ бачите зображення, перевстановіть драйвери. Если все гаразд, то таке ж зображення буде Бачити ваш співрозмовнік.

Потім налаштуйте зображення за своим смаком. Натісніть опцію "налаштування веб-камери" і встановіть яскравість, контрастність, колірну гамму. УСІ ЦІ Зміни будут відбуватіся на ваших очах, так что вібрато найкомфортнішій вариант не склад для вас праці.

Зображення з'явилося - натісніть на кнопку «Зберегти». Камера налаштована.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: