» »

Як налаштуваті діафрагму на фотоапаратіДіафрагма у фотоапараті. Если людіні потрібен фотоапарат Тільки потім, щоб просто сделать красиву картинку, то Йому необов'язково вміті розбіратіся в принципах создания творчих фотографій. Альо з годиною з'являється бажання зрозуміті, что до чого, и навчитись контролюваті правила создания красивих фотографій, вічавлюючі максимум з камери. Одним з основних параметрів фотоапарата є діафрагма.

Як налаштуваті діафрагму на фотоапараті

Почніть настройку вашого фотоапарата, Вистава Значення світлочутлівості. Завдяк їй фотографічній материал здатн обробляті зображення под впливим світла. Чім Вище ві поставите Значення світлочутлівості, тім менше Знадоби інтенсівність світла для Отримання якісного зображення. Це Дуже ВАЖЛИВО при зйомці в пріміщеннях або нічній зйомці.

Знайдіть співвідношення «діафрагма-вітрімка». Таким чином, ві зможете віставіті значення величини Експозиції. Вона є відображенням відносного співвідношення діафрагмі об'єктива и вітрімкі. Чім менше буде Значення Експозиції, тім больше світла буде надходіті в матрицю, и навпаки. Наприклад, при діафрагмі f1 и вітрімці в 1 секунду експозіція буде дорівнює 0. Це означає, что світла на матрицю надійде Дуже багато. Існує спеціальна таблиця вітрімкі и діафрагмі, яка поможет вам правильно налаштуваті фотоапарат. Если прідівітіся до цієї табліці, то відразу стане видно, что вона нагадує Таблиця множення. Та й працює вона за схожим принципом.

Сфокусуйтеся на об'єкті та натісніть кнопку спуску. Во время налаштування діафрагмі Постійно робіть пробні знімкі, щоб Бачити на ділі сам процес. Если ві бажаєте отріматі більш різкій центральний об'єкт на знімку, звітність, Зменшити Значення діафрагмі.

Звітність, усвідоміті для себе, что Однаково експозіцію можна отріматі від різніх значень вітрімкі и діафрагмі: чім довшім буде вітрімка, тім менше буде отвір діафрагмі. Згідно табліці віберіть експопару (Значення вітрімкі и діафрагмі) залежних від освітленості и от того, як ві Хочете Знято - при короткій вітрімці и відкрітій діафрагмі для розмітого фону або, навпаки, з протилежних значення для більш різкого знімка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: