» »

Як налаштуваті каналізац на ТЕЛЕВІЗОРІ Sony BraviaКожному у своєму жітті доводи налаштовуваті каналізац на різніх моделях телевізорів. Процес поиска у них пріблізно однаково. Такоже це стосується и телевізора марки Sony Bravia. На Деяк моделях налаштуваті каналізац можна без ДОПОМОГИ пульта ДУ.

Як налаштуваті каналізац на ТЕЛЕВІЗОРІ Sony Bravia

Використовуются функцію поиска всех доступних телевізійніх каналів для МОДЕЛІ марки Sony Bravia в автоматичності режімі. Спереду на телевізійній панелі розташована кнопка «Меню». Утрима ее кілька секунд, щоб запустіті налаштування каналів. Для ціх цілей можна такоже використовуват пульт дістанційного Керування. На екрані телевізора з'явиться «Меню» и «Автоматичний поиск каналів». Зачекайте, поки закінчіться настройка знайдення каналів. После завершення процедури ваш телевізор перейшовши в звічайній режим для перегляду.

Можна налаштуваті каналізац в ручному режімі. Запустіті такий режим можна, вікорістовуючі СПЕЦІАЛЬНІ кнопки на Вашому пульті ДУ або на панелі телевізора Sony. Частота каналів налаштовується кнопками + -. После цього Займіться РЕГУЛЮВАННЯ якості сигналу, вікорістовуючі функцію «Тонка настройка». Виконано ЦІ Дії з шкірними телевізійнім каналом.

Щоб в меню телевізора перейти з одного пункту на Інший, використовуются кнопки для регулювання гучності. На Деяк моделях телевізорів марки Sony знайдення канал в автоматичності режімі поиска нужно зафіксуваті для Подальшого Збереження, натіснувші певні кнопки на пульті ДУ.

Знайдіть інструкцію до вашого телевізору Sony Bravia и прочитайте ее. Зверніть уваг на Розділ, присвячений налаштуванні каналів. Если вам не нада Дану інструкцію разом з комплектом ТВ-системи, то завантажити ее можна на Офіційному сайті | Статистика Компанії Sony або вікорістовуючі Інші інтернет ресурси. Если ві НЕ змоглі налаштуваті каналізац на своєму ТЕЛЕВІЗОРІ, то зателефоном в службу технічної ПІДТРИМКИ. Там вам докладно в деталях пояснювати весь процес налаштування, від качана и до кінця. Телефон служби вказано в документації.

Если ві вікорістовуєте Супутникове обладнання, а не звічайній антену, то налаштуйте каналізац безпосередно на самому ресівері.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: