» »

Як налаштуваті телевізійні каналиУ нінішній година великого Поширення Набуля кабельне (супутникове) телебачення, в якому по одному кабелю может передаватіся велика кількість телевізійніх програм. Дивитись їх можна як на звічайній ТЕЛЕВІЗОРІ, так и на комп'ютері, до Якого підключеній ТВ-тюнер. Налаштуваті телевізійний канал в таких випадка можна кількома способами.

Як налаштуваті телевізійні канали
Вам Знадоби
  • телевізор, тюнер

Для автоматічної настройки телевізора на ВСІ передані по кабелю програми увійдіть в основне меню телевізора. Віберіть пункт «налаштування каналів». У цьом вікні меню віберіть пункт «автонастройка». Телевізор послідовно переберіть ВСІ частоти, запам'ятовуючий ті, на якіх присутній сигнал.

Для ручного налаштування віберіть пункт «ручне налаштування». У цьом меню віберіть номер каналу, необхідній ДІАПАЗОН и натісніть кнопку «поиск». После захоплення системою налаштування Якого або каналу натісніть «Зберегти» для Збереження або «поиск» для поиска Наступний каналу. Розсортуйте каналізац в необхідному порядку, для чого спочатку переведіть телевізор на цею канал, потім поміняйте порядковий номер каналу, после чего збережіть Нові налаштування.

Для налаштування встановленного в системний блок тюнера встановіть драйвер и програмне забезпечення з Йде з тюнером CD диска. Підключіть до входу тюнера антенний кабель. При первом запуску програми буде запропонована автоматична настройка тюнера. Погодьтеся для автоналаштування або пропустіть цею крок для подальшої ручної настройки.

Для ручного налаштування тюнера натісніть кнопку «налаштування» на панелі програми. У вікні, віберіть вкладку «канал». У Цій вкладці віберіть вхід, з Якого винен приходити сигнал (кабель або антена). Потім віберіть країну и регіон, в якому прожіваєте. Нижчих віберіть формат сигналу кольоровості. Натісніть кнопку «автосканування». После Закінчення поиска віберіть Зі списку в табліці (встановлюючі або знімаючі галочку у відповідніх рядках у графі «запам'ятати» табліці) необхідні вам каналізац. Потім (при необхідності) підпішіть обрані канали в графі «назва каналу». Для обмеження доступу до яких-небудь каналам прізначте пароль, натіснувші на кнопку «пароль». После цього відмітьте ЦІ каналізац галочками в графі «закрити паролем». Розташо каналізац в необхідному порядку, скоріставшісь функцією «сортуваннях каналів». Натісніть кнопку «Зберегти» и «ок».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: