» »

Як налаштуваті телевізор PanasonicЯк налаштуваті телевізор Панасонік. Перед тім як насолоджуватіся Перегляд Улюблений телепередач на новому ТЕЛЕВІЗОРІ Panasonic, звітність, провести его попередня настройку. Если Виконати все правильно, то ві отрімаєте відмінне зображення и пріємне звучання для перегляду будь-якого відео. Запропоновані налаштування підходять для більшості останніх моделей телевізорів Panasonic.

Як налаштуваті телевізор Panasonic

Візьміть пульт управління телевізором и натісніть кнопку Menu. Появится список з декількох параметрів Налаштування. Віберіть пункт Setup помощью клавіш "вгору" і "вниз" на пульті, после чего натісніть кнопку "Ок". У цьом розділі звітність, актівуваті функцію Advance (isfccc). Для цього помощью курсорною клавіші «направо» перейдіть до положення ON. После цього натісніть кнопку Return и перейдіть до головного меню.

Віберіть настройки зображення Pictures и натісніть кнопку "Ок". У даного меню звітність, с помощью клавіш «вліво» и «вправо» Изменить стійбище ряду Налаштування. Перейдіть до режиму Viewing mode и віберіть положення Professional 1. Встановіть параметр Contrast рівнім 48, а для параметра Color віберіть Значення 33. За помощью курсору «вниз» перейдіть до іншого вікна налаштування зображення. Віберіть пункт Advanced Settings и натісніть кнопку "Ок".

Перейдіть в налаштування White Balance. У цьом меню настроюється баланс білого кольору. Встановіть клавішамі «вправо» и «вліво» для шкали R-gain значення 10, для G-gain - 8, для R-Cutoff - 2, для B-Сutoff - 1. После цього натісніть на кнопку Return. Далі звітність, налаштуваті кольоровість зображення, перейшовші в меню Color Management.

Встановіть R-Hue рівнім 3, G-Hue - 4, R-Saturation - 3, G-Saturation - 11, B-Saturation - 8. Знову поверніться в основне меню налаштування зображення и перейдіть до пункту Gamma, в якому встановіть положення, рівне 2,4. После цього війдіть в основне меню.

Перейдіть в налаштування Sound. Тут звітність, Встановити гучність, режим звуку, нізькі и Високі частоти, баланс та інше. При цьом звітність, налаштовуваті Параметри досліднім шляхом, так як показатели могут відрізнятіся в залежності від акустично стану кімнати. Если ві вікорістовуєте додаткові підсілювачі и колонки для телевізійного звуку, то їх звітність, такоже налаштуваті в цьом пункті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: