» »

Як налаштуваті телевізор "Витязь"Телевізор витязь інструкція. Налаштування телевізора Полягає, як правило, в настроюванні телевізійніх каналів, геометрії, кольору, яскравості та других параметрів. У СУЧАСНИХ ТВ Багато Сістемні Параметри знаходяться в сервісному меню. Смороду відкріваються для регулювання помощью набору СПЕЦІАЛЬНОГО коду з пульта дістанційного Керування.

Як налаштуваті телевізор "Витязь"
Вам Знадоби
  • - телевізор «Витязь».

Перейдіть в сервісне меню телевізора, щоб Виконати налаштування ТВ «Витязь». Для того переведіть его в Черговий режим, на передній панелі натісніть кнопку AV, увімкніть телевізор, утрімуючі Цю кнопку. Або стуліть контакти з'єднувача XN1 на включення ТЕЛЕВІЗОРІ. Для налаштування питань комерційної торгівлі параметрів віберіть Потрібні Пункти сервісного меню. Вихід з нього здійснюється аналогічно, с помощью кнопки AV.

Встановіть наступні значення для регулювання положення зображення на екрані телевізора: параметр HSH (зсув по горізонталі) встановіть 24, нахил по вертікалі (VS) - 24. Значення розміру зображення по вертікалі (VA) встановіть 58. Дані установки необхідні для налаштування зображення ТБ.

Налаштуйте колірну корекцію в ТЕЛЕВІЗОРІ. Для цього встановіть Значення параметрів WR, что відповідає за корекцію червоного, WG - корекцію зеленого и WB - синього кольорів - 32. Далі виконан настройку сигналу яскравості телевізора. Перевірте, щоб значення параметра Ys Було ВСТАНОВЛЕНО 14, для параметра Yn - 8, для Yp - 0, а для Yo - 0. Даній параметр встановлює затримки для стандартів SECAM, NTSC, PAL и зовнішніх джерел відповідно.

Виконано налаштування каналів телевізора «Витязь». Для цього на пульті дістанційного меню натісніть «Меню», далі віберіть пункт «налаштування каналів». Встановіть вариант «Автонастройка». Щоб Изменить порядок розташування телевізійніх каналів, віберіть вариант "сортуваннях". Для перегляду двох каналів одночасно помощью двох вбудований тюнерів скорістайтеся пунктом меню «Кадр в кадрі».

Перейдіть в пункт меню «Телетекст», щоб налаштуваті прийом закодованої ІНФОРМАЦІЇ. Віберіть у меню пункт «Яскравість», «Контрастність», «Насіченість». Значення шкірного параметра можна налаштуваті помощью кнопок регулювання звуку на пульті дістанційного Керування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: