» »

Як налаштуваті фотоапаратДаже проста цифрова «мільніця», як правило, предлагает корістувачеві НЕ Тільки режим «Тісно на кнопку и ні про что Не думай», альо и цілий ряд ручних налаштування, причому чім складніше и дорожча фотоапарат, тім налаштування больше. Если правильно налаштуваті фотоапарат, то результат его роботи часто может здівуваті фотографа-любителя, даже ЯКЩО ВІН Вже давно експлуатує Дану камеру в автоматичності режімі.

Як налаштуваті фотоапарат

Які ж налаштування є в більшості аматорських камер І як смороду вплівають на одержуване в результаті зображення?

Основні параметри, что визначавши характеристики фотографії ще в плівковіх фотоапаратів, залиша незміннімі. Це вітрімка, діафрагма и чутлівість.

  • Діафрагма - отвір змінюваніх Розмірів, через Яке світло проходити Перш чем Залишити слід на фотоплівці або електронною матріці. Значення діафрагмі як правило міняються від f / 2 до f/22, и чім больше число, тім менше світла попал на матрицю. Впліває діафрагма и на характеристики самого знімка, а точніше, на такий ВАЖЛИВО Показник як Глибина різкості. Глибина різкості - це довжина відрізка по осі об'єктіву, в якому предмети будуть віглядаті чіткімі. Залежних від характеру кадру фотографу может буті бажано сделать глибино різкості менше (щоб віділіті сфотографованій об'єкт з фону), або ж больше (щоб весь кадр БУВ однаково різкім). Чім менше число в характерістіці діафрагмі, тім менше Глибина різкості.
  • Вітрімка візначає проміжок годині, протягом Якого Відкритий затвор і світло потрапляє на матрицю. Значення вітрімкі могут буті від 1/2000 до 30 секунд. Вітрімка з одного боку впліває на результат Фотозйомка Рухом об'єктів (при Великій вітрімці смороду будут змащені), а з Іншого допомагає компенсуваті Велике значення діафрагмі, Аджея при Вузька отворі світла на матрицю потрапляє мало, и щоб знімок НЕ Вийшов темним его треба довше експонуваті .
  • Світлочутлівість візначає, наскількі сильно матриця реагує на что потрапляє на неї світловій Потік. Підвищення чутлівості дозволяє обійтіся Меншем вітрімкою, альо зніжує Якість зображення: на знімку появится «шум» - хаотично розкідані Кольорові точки.
  • Спробуйте налаштуваті фотоапарат вручну, Аджея самє так найчастіше и робиться перший крок від аматорської зйомки в захоплюючій світ ПРОФЕСІЙНИХ камер и сьогодення фотомістецтва.

    Автор: Максим Привалов
    Рекомендуємо почитати:
    Коментарі: