» »

Як Оновити програмне забезпечення телевізораОновити програмне забезпечення на рідкокрісталічному ТЕЛЕВІЗОРІ можна самостійно. Звітність, спочатку завантажити файл прошивки з офіційного сайту виробника, а потім завантажити его в телевізор. Процедура не вімагає спеціальніх навічок и розроблено з урахуванням того, щоб НЕ порушуваті Гарантії.

Як Оновити програмне забезпечення телевізора
Вам Знадоби
  • - USB флеш-накопичувачі.

Запустіть на комп'ютері веб-браузер. Перейдіть на сайт виробника телевізора. Віберіть на сайті На даний Розділ «Підтримка».

Віберіть Назву и номер МОДЕЛІ телевізора в меню «Завантажити прошивку» на вкладці веб-сторінки.

Клацніть правою кнопкою міші на Останні оновлення прошивки, Які з'являється з віпадаючого меню. Віберіть опцію "Зберегти як" у спліваючому меню. У вікні натісніть на кнопку «Зберегти». Зачекайте, поки файл оновлення завантажено на комп'ютер.

Вставте флеш-накопичувачі в USB-порт на комп'ютері. Зачекайте, поки іконка USB флеш-накопичувачі появится на робочому столі.

Двічі клацніть на файлі оновлення прошивки, як Тільки ВІН буде вікачаній, щоб розархівуваті его. Двічі клацніть на Програмі для запуску. Дотримуйтесь інструкцій, щоб прошивка ВСТАНОВИВ на флешку.

Клацніть правою кнопкою міші на значку USB флеш-накопичувачі. У спліваючому меню віберіть опцію «Вітягнуті». Війміть флешку з комп'ютера.

Вставте флешку в USB-порт телевізора. Цею порт буде нижчих екрана, з лівого або з правого боку або на задній панелі.

Увімкніть телевізор. Натісніть на пульті кнопку «Меню». Перейдіть в Розділ «налаштування». З цього розділу віберіть опцію типом «Оновити» або «Сервіс». Віберіть пункт USB Зі списку представлених варіантів.

Віберіть опцію «Пуск» або «Почати оновлення прошивки». Зачекайте, поки телевізор оновить прошивку, вікорістовуючі файл з флеш-накопичувачі.

После оновлення вітягніть флешку з USB-порту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: