» »

Як візначіті "пробіг" фотоапаратаПробіг фотоапарата - у цього терміну немає «Офіційного» визначення, альо под ним мається на увазі число кадрів, Яке Зроблено на фотоапарат. Самий зношується ресурс на хороших фотоапаратів - це затвор, ВІН псується Найшвидший. У ПРОФЕСІЙНИХ камер ресурс больше, у аматорських менше. Відомості про кількість Знято кадрів знаходяться в мета-файлі, Який можна переглянути помощью спеціальніх програм, альо НЕ всегда.

Як візначіті "пробіг" фотоапарата
Вам Знадоби
  • программа для читання exif-файлів

У фотоапаратів Nikon и Pentax вся інформація про ті, Скільки разів камера клацала затвором, зберігається в Спеціальному exif-файлі. Щоб переглянути его, й достатньо найти програму, яка вміє читати Такі фалі и розшіфровуваті їх. Це не складно, підійде, Наприклад, Opanda EXIF ​​або ShowExif, є й Інші програми. Всі смороду Маленькі и Прості. У Програмі буде нужно Відкрити зображення, Яке Було Знято на фотоапарат останнім. У властівостях, відображеніх додатком, буде параметр «Total Number of Shutter Releases», напроти Якого вказано числове значення - це и є пробіг фотоапарата.

Виробники компанії Canon не Визначи точно, чи підтрімуваті їм формат exif, тому про деякі камери можна з'ясувати всю таємницю помощью мета-файлів, а про деякі ні. Если фотоапарат, чий пробіг вас Цікавить, чи не підтрімує можлівість дізнатіся кількість Знято кадрів, у вас є два шляхи. Перший - уважности озирнутися камеру. Швідше за все, ЯКЩО нею активно корістуваліся, за зовнішнім виглядах це буде помітно. Або ж ві можете віддаті камеру в сервісний центр, там зможуть візначіті вік фотоапарата, цею метод надійніше и точніше.

Если мова Йде про камеру Olympus, то в цьом випадка підхід й достатньо хитро. Якщо не знаті, ні за що Неможливо здогадатіся, як перевіряється у фотоапарата пробіг. Буді нужно здійсніті кілька кроків. Спочатку включіть фотоапарат. Потім відкрійте відсік карти пам'яті. После цього натісніть одночасно Дві кнопки, перша «play» (у Деяк моделях «menu»), друга «ok». Потім нужно по черзі натиснута кнопки вгору, вниз, вліво, вправо. Натісніть кнопку затвора, а потім вновь вгору. Ця послідовність Дій дозволити дізнатіся вам про ті, Скільки знімків отщелкал фотоапарат.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: