» »

Як візначіті тип матріціПараметри екранах монітора могут варіюватіся залежних від того, яка матриця булу Використана при его складанні. Дізнатіся інформацію Щодо даної тими можна різнімі способами.

Як візначіті тип матріці
Вам Знадоби
  • - Підключення до інтернету.

Для того щоб візначіті тип матріці монітора «на око», скорістайтеся Деяк особливая, что відрізняє среди них один вид від Іншого. Подівіться на монітор не прямо, а под кутом. Матриця TN характерізується тім, что при погляді на екран з боці спостерігається інверсія кольорів зображення, зміна контрасту и так далі.

Подівіться на Пристрій екранах монітора збоку - ЯКЩО ві побачим фіолетовий відтінок, швідше за все, перед вами модель монітора з типом матріці IPS, у Якої Данії колір є характерною Ознакою Відмінності, в тій годину як его відсутність часто вказує на MVA PVA матрицею.

Направте на екран монітора перпендикулярних погляд, ЯКЩО вами буде відмічено, что при такому куті Огляду пропадають колірні відтінкі зображення. Швідше за все, в даним випадка Ви дивитеся на MVA PVA матрицею.

Подівіться перпендикулярно на екран монітора. Если ві помітілі Падіння контрастності зображення, спотворення кольорів та їх відтінків (інверсію), Можливо, це матриця TN.

Для точного визначення тіпі матріці того чи Іншого монітора введіть запит у пошуковику за Назв Цікавить вас МОДЕЛІ. Прочитайте Оглядова та технічних характеристики пристрою, такоже відвідайте офіційний сайт и перегляньте інформацію ще й там.

Зверніть уваг, что інформація про матрицю екранах монітора может буті закладами в маркуванні его МОДЕЛІ, яка пропісується або з Лицьовий боці корпусу, або на одній Із сервісних наклейок ззаді. Поєднання букв TN, MVA PVA, TFT и так далі в назві может Говорити про ті, что при складанні БУВ використаних відповідній тип матріці. Такоже НЕ довіряйте ІНФОРМАЦІЇ на цінніках, оскількі продавці теж могут помілятіся у вказівці типу матріці. Завжди читайте характеристики на Офіційному сайті | Статистика або упаковці від пристрою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: