» »

Як відключіті спалах на фотоапаратіМініатюрній джерело світла, вбудований у фотоапарат и звань Спалахи, здатн Допомогті фотографу на годину вісвітліті предмет. Однак при хорошому освітленні и в денний годину доби спалах часто вже не нужно, а Інший раз и псує знімкі, тому ее можна просто відключіті.

Як відключіті спалах на фотоапараті
Вам Знадоби
  • - керівництво Опис користувача фотоапарата

Вімкніть спалах в налаштування фотоапарата. Прочитайте інструкцію, что додається до фотоапарата, або Спробуйте вімкнуті спалах кнопкою Із збережений блискавки на корпусі фотоапарата, натіскаючі на кнопку. При цьом стежа за екранах - на ньом винна з'явитися піктограма з збережений перекресленою блискавки або відповідній напис. При фотографуванні людей віберіть режим захисту від червоних очей, позначені піктограмою у вігляді ока.

Вімкніть авторежим. Перейдіть на тій режим зйомки, в якому НЕ нужно використовуват спалах - напівавтоматічній режим, «Пейзаж» або «Спорт». Если ві вірішілі зніматі в ручному режімі, то Попередньо налаштуйте самостійно Параметри світла. Заздалегідь вівчіть літературу з цього питання, щоб отріматі хороші кадри.

Если ві вікорістовуєте дзеркальний або просунути цифровий фотоапарат з самостійно піднімається Спалахи, просто закрійте (захлопніть) спалах рукою або прітрімайте ее пальцем. Увімкніть режим зйомки без Спалахи. Если ві вмієте віставляті налаштування в ручному режімі, віберіть на фотоапараті «А», «М» або «Р».

Вівчіть налаштування вашої МОДЕЛІ фотоапарата, ЯКЩО ві бажаєте зніматі в авторежімі. У меню апарату знайдіть пункт про спалах (ЯКЩО меню англійською, Шукайте слово flash). Вімкніть в меню Розділ пункт «Автоматичне включення Спалахи» або «Автовібір Спалахи».

При вікорістанні плівкового фотоапарата відключіть спалах помощью СПЕЦІАЛЬНОГО Перемикач, ЯКЩО у фотоапараті передбача можлівість автоматічної перемотування плівкі. Если можлива Тільки ручна перемотування стрічкі, відключіть спалах помощью вилучення батарейок фотоапарата до Відкриття об'єктива.

Вімкніть спалах Вимикач, Який может знаходітіся безпосередно на ній або від'єднайте спалах від апарату. Намагайтеся НЕ доторкатіся до контактів Спалахи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: