» »

Як відключіті підсвічування камериСвітлодіодні підсвічування в камерах для комп'ютерів часом не мают автоматичного регулювання освітлення и залішаються в робочому стані и после Припинення роботи з камерою и комп'ютером. Знання налаштування підсвічування чі ее Відключення дозволити нормальному спілкуванню через веб-камеру и виключ освітлення кімнати после Відключення відео-Пристрої.

Як відключіті підсвічування камери
Вам Знадоби
  • драйвера до пристрою, веб-камера, комп'ютер (ноутбук).

Встановіть драйвера на веб-камеру. Підключіть Пристрій.

Поведіть експеримент - попрацюйте з камерою при штучному затемненні. Если діоді продолжают працювати и при Яскраве освітленні, значити підсвічування НЕ вімікається самостійно, що не віконані автоматичні настройки.

У комп'ютері зайдіть: "Пуск" -> "Всі програми" -> Usb pc camera -> (назва камери). У панелі Завдання правою кнопкою міші тісніть на значок камери. Если его немає, то запускаєте звідсі: С: windowsCamera.exe.

Знаходьте Оpen property page у вікні внизу праворуч Шукайте «ED mode. Для того щоб відключіті підсвічування зовсім, ставите прапорець у пункті Off.

Если вам все-таки необхідні автоматичні настройки підсвічування для роботи при затемненні, встановіть прапорець у віконці auto. У такому положенні підсвічування камери включатіметься позбав в сутінках.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: