» »

Як перекинути фото з пам'яті фотоапаратаЯк перекинути фото. Фотографія - це НЕ Тільки пріємній процес, альо й пам'ять про тих чи других подіях. А пам'ятними фотографіямі хочеться ділітіся. Зараз, коли почти у шкірного в будинку є цифровий фотоапарат, це зовсім нескладно, й достатньо просто перекинути фотографії на комп'ютер.

Як перекинути фото з пам'яті фотоапарата
Вам Знадоби
  • - комп'ютер з чіннім USB портом;
  • - фотоапарат;
  • - картрідер або USB-шнур для фотоапарата.

Если у вас є вбудований або підключається до комп'ютера картрідер, найпростіше буде скористати ним. Для цього війміть з фотоапарата карту пам'яті, ЯКЩО звітність, - підключіть картрідер до комп'ютера.

Знайдіть на картрідер відповідній роз'єм. Вставте в нього карту пам'яті. Переконайся, что роз'єм Підходить и ві вставляєте картку правильно - ЯКЩО вона Ніяк НЕ хоче входити в щіліну, то ві робіте Щось не так. При Дуже сильному Тиску є ризико посто зламаті карту або рідер.

После того як карта вставлена, Переконайся, что вона прочитавши комп'ютером. Швідше за все, у вас на екрані відкріється нове вікно Із Запитів, що робити з вмістом флешки (так чітається карта пам'яті) або відразу папка з Цім вмістом. При запіті віберіть «Відкрити папку" або "Копіюваті зображення на комп'ютер» перелогових від того, як ви вважаєте за більш зручне. При копіюванні віберіть місце, Куди Хочете закинути Ваші фото.

Если папка з фотографіямі відкрілася автоматично, то перегляньте фото, віділіть ведмедиками ВСІ фотографії або Тільки Потрібні вам и клікніть на будь-який з них правою кнопкою. У меню, віберіть «Копіюваті» (у цьом випадка фотографії Залишаюсь на флешці) або «Вірізаті» (фото будут Повністю перенесені на комп'ютер).

Відкрійте або, при необхідності, створіть папку, в якові хоче перенести фотографії, клікніть на будь-якому вільному просторі правою кнопкою мишки и в меню, віберіть "Вставити". Зачекайте, поки процес копіювання завершитися.

Если у вас немає картрідера, скорістайтеся шнуром для з'єднання фотоапарата и комп'ютера, зазвічай ВІН Йде в комплекті з фотоапаратом. Підключіть шнур у відповідній роз'єм на апараті одним кінцем, іншім - в USB-роз'єм на комп'ютері и зробіть кроки з 3 по 5.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: