» »

Як переключіті каналізац без пультаПрактично Кожна модель современного телевізора оснащена пультом дістанційного управління, Який відкріває Користувачи доступ до Додатковий налаштування крім віддаленого перемикань уровня гучності и каналів.

Як переключіті каналізац без пульта
Вам Знадоби
  • - керівництво Опис до вашого телевізора.

Знайдіть на передній панелі телевізора кнопки перемикань каналів и уровня гучності. Більшість моделей підтрімують наявність простих кнопок управління телевізором без участі пульта дістанційного Керування, однак смороду НЕ всегда бувають помітні на перший погляд.

Такоже перегляньте наявність кнопок з лівого або з правого (рідше одного) стороні телевізора. Такоже перемикань может буті доступно з ніжньої Сторони передньої панелі корпусу телевізора. Оскількі тут все індивідуально для кожної МОДЕЛІ перегляньте керівництво Опис користувача, что Йде в комплекті, ЯКЩО таке є, або замовте его на Офіційному сайті | Статистика виробника.

Если у вас не працює пульт дістанційного Керування, віднесіть его в ремонтну майстерню або Придбай новий в магазинах продаж побутової техніки чи замовте его в інтернеті. Такоже ві можете спробуваті використовуват пульт від Іншої МОДЕЛІ або виробника для перемикань каналів и уровня гучності; в більшості своїй смороду підходять один одному.

Такоже часто для перемикань каналів можна використовуват пульта не Тільки от телевізорів, альо и от МУЗИЧНИЙ центрів, DVD-програвачів, ресіверів, відеомагнітофонів и так далі. Если ві не можете найти вашу модель пульта в магазинах, ві можете Замовити ее в інтернеті або домовитий про постачання з місцевімі магазинами продаж побутової техніки.

Если вам нужно без пульта переключітіся в режим AV, зверніть уваг, что навряд чи дана дія буде вам доступно з панелі на ліцьовій або бічній стороні телевізора. Тут можлива Тільки позбав подача 12 В на восьмий контакт SCART-роз'єму, ЯКЩО такий Передбачення вашою моделлю. Будьте тут гранично уважні и Переконайся в наявності у вас необхідніх навічок для Виконання даної Операції.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: