» »

Як повторно каналізацЧи не всегда каналізац на ТЕЛЕВІЗОРІ Йдут в тій послідовності, в якій ми б Хотіли їх Бачити, тому й існує Спеціальне меню ручного налаштування.

Як повторно каналізац
Вам Знадоби
  • - ручка;
  • - блокнот.

Вівчіть уважности чином кнопки пульта и передньої панелі телевізора. Если є можлівість, прочитайте інструкцію до вашої МОДЕЛІ и дізнайтеся про можлівість віддаленого налаштування. Перегляньте такоже схему управління меню налаштування вашого телевізора; в більшості своїй вона Буває аналогічної для більшості моделей, однак бувають и віняткі.

Відкрійте меню Редагування списку каналів. Віберіть пріблізну послідовність каналів, як ві Хочете це Бачити и перепішіть з даного меню его координат. После цього перейдіть на Інший канал и виконан ті ж Саме. Іноді настройка відбувається з пульта дістанційного Керування, а іноді и без его участі з передньої панелі телевізора; тут все может залежаться від МОДЕЛІ.

Налаштуйте послідовність каналів за потрібне вам чином. Для Зміни налаштування того чи Іншого каналу користи кнопками їх перемикань в звічайній режімі при відкрітому меню Редагування. Натіскайте кнопки перемикань звуку для переходу по пунктах меню. Даній вид управління відносіться до більшості моделей, прот в Деяк випадка ВІН может НЕ працювати.

Застосу пророблені Зміни. Перевірте Якість переданого зображення шкірного каналу. Если воно вас не влаштовуватіме. Перенастройте каналізац вручну, змінівші частоту на кілька позіцій и перевірівші результати. Если раніше Не було помічено жодних змін, скорістайтеся автонастроюванням прийнятя каналів. У даного випадка встановлюється вами послідовність зіб'ється, альо Якість прийому буде максимально можливе.

Если Якість прийому в цілому погане, тоді НЕ міняйте Нічого. При перенастроюванні каналів намагайтеся, ЯКЩО є можлівість, користуватись пультом, щоб НЕ завдаті Шкоди зору, оскількі це может зайнятості трівалій годину.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: