» »

Як переписати з камериНа сьогоднішній день практично в кожному будинку є цифрова відеокамера. Альо як переписати з камери на комп'ютер? У багатьох вінікають з Цім проблеми. Насправді все Дуже просто. І з Цім впоратіся даже маленька дитина, Тільки ЯКЩО знаті кілька тонкощів.

Як переписати з камери
Вам Знадоби
  • Камера, комп'ютер, шнур USB, диски, Які Йдут в комплекті з камерою.

Увімкніть комп'ютер, потім найти роз'єм на камері MiniUSB, туди будемо вставляті шнур, Інший Кінець, відповідно, в комп'ютер, вхід USB.

Візьміть драйвера и встановіть їх. Колі ві купували камеру, разом з нею в коробці повінні буті настановні диски, іншімі словами драйвера. Їх нужно Встановити на комп'ютер.

Підключіть все. Встановіть програми. Потім нужно Включити камеру.

Увімкніть камеру. После включеній камері на моніторі комп'ютера має з'явитися віконце «Пошук нового обладнання». Комп'ютер повинен найти камеру.

Запустіть програму, яка булу на диску, ЯКЩО комп'ютер нашел камеру. Если вам не зрозуміла вона чи не подобається з яких причин, то можна скористати будь-який Інший стандартною програмою такий, як Windows Movie Maker, Наприклад.

Запустіть програму Windows Movie Maker, яка є практично у шкірного на комп'ютері. Спочатку, нужно зайти в меню «Пуск». Меню розташоване на робочій панелі. У меню «Пуск» найти «Програми», там ті й буде Windows Movie Maker.

Відкрійте програму Windows Movie Maker, нашли у вкладках «Фаил», в меню «Файл» нашли «Запис відео з відеопрістрої». Натіснувші «Запис з відеопрістрої», нужно Задати параметри запису, тоб Якість відео, Дозвіл, співвідношення сторін. І все, натіскає «Старт», запис Пішла. Ві Вже перепісуєте з камери.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: