» »

Як переписати фотографії з фотоапарата на комп'ютерРобота з фотографіямі - захоплююче заняття. Альо дере, чем Почати Редагування збережений, звітність, перекинути їх з фотоапарата на комп'ютер.

Як переписати фотографії з фотоапарата на комп'ютер
Вам Знадоби
  • - цифровий фотоапарат;
  • - персональний комп'ютер;
  • - картрідер;
  • - шнур USB;
  • - флеш-карта з фото.

Зберегти відзняті цифровим фотоапаратом зображення на комп'ютер можна кількома способами. Перший Заснований на роботі з Доданий до фотоапарата Програмне забезпечення, Яке поставляється при ПОКУПЦІ. Огляньте уважности упаковку. У ній винен находится диск з програмою, якові для подальшої роботи з збережений звітність, Встановити на комп'ютер. Помістіть диск в дисковод, дочекайся качана завантаження, вона винна початиться автоматично, погода Зі всіма запропонованімі пунктами и дочекайся Закінчення роботи майстра.

Перезавантажте комп'ютер. Потім через шнур USB підключіть фотоапарат до комп'ютера и починаєм роботу, слідуючі підказкам програми.

Можна скористати й іншім способом, ВІН однозначно простіше. При помощью поставляється шнура USB з'єднайте комп'ютер и фотоапарат, Який после Підключення звітність, перевести в робочий режим (кнопка включення-віключення) або режим перегляду. При первом завантаженні на комп'ютер повідоміть про Виявлення нового пристрою и запропонує его установку. Дозвольте дана дія и дочекайся Завершення роботи майстра налаштування и установки необхідніх драйверів. Іноді для коректної роботи потрібна перезавантажіті «агрегат».

Вімкніть фотоапарат и перезавантажте комп'ютер. После чего вновь увімкніть фотоапарат. На комп'ютері ВІН відкріється як знімній диск. Відкрійте папку з збережений, віділіть Потрібні, скопіюйте (правою кнопкою міші) i вставте їх у заздалегідь підготовлену на жорсткий диск папку або Дода їх у Вже наявні. Щоб фотографії НЕ засмічувалі ваш цифровик, при збереженні їх на комп'ютер вместо «копіюваті» віберіть опцію «вірізаті».

Втім, ЯКЩО возможности дозволяють, можна обійтіся без Підключення шнура и установки програмного забезпечення. Знадоби позбав картрідер, Який нужно буде підключіті до комп'ютера и скопіюваті фото описом раніше способом. Если в комп'ютері або ноутбуці є роз'єм под флеш-карту, Дії Із збережений - аналогічні попереднім: Відкрити папку - віділіті - скопіюваті - Зберегти.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: