» »

Як підключіті антенний підсилювачАнтену підсилювач живитися не по окремому проводу, а прямо по тому ж коаксіальному кабелю, через Який посилений сигнал Надходить у телевізор. У зв'язку з ЦІМ Підключення такого підсілювача до антени та телевізора має ряд Особливе.

Як підключіті антенний підсилювач

Уважности розгляньте плату підсілювача. Вона має Дві шірокі майданчики, прізначені для Підключення до антени. Через ЦІ майданчики просвердлені відчини под Кріпильні гвинти. Такоже на платі є клема для затіску центральної жили коаксіального кабелю. Вихід підсілювача до цієї клеми підключеній через конденсатор, пропускає Тільки змінний струм, а шина живлення - через дросель, что пропускає Тільки Постійний струм. Поруч розташована скоба для затіску обплетенние кабелю.

Зачістіть коаксіальній кабель таким чином, щоб ізоляція центральної жили булу пріблізно на 3 - 5 мм довшій зачищених обплетенние, а сама центральна жила - на стількі ж довше ізоляції. Послабте гвинти на клеми и скобі. Протягніть кабель под скобу таким чином, щоб оплетка опінію под скобою, а центральна жила - под терміналом, и между ними не Було короткого замикання. Затягніть гвинти Клем и скоби. Одягніть на підсилювач прікладену кришку.

Знайдіть на антені два гвинти, відстань между Якими дорівнює відстані между отворами на платі підсілювача. Одягніть на них плату, розгорнувші ее Друкований провіднікамі до себе. Одягніть на гвинти шайби, потім гайки. Останні затягніть, альо НЕ Дуже сильно, щоб НЕ зламаті плату.

Візьміть прікладеній до підсілювача штекер з вбудований прістроєм розв'язки. Відкрійте его. Кабель від блоку живлення в нього Вже впаяній. Замалюйте, Яким самє чином и в якій полярності, щоб вновь его впаяті при Випадкове обріві. Харчування на центральну жилу Надходить через дросель, а сигнал з неї на телевізор - через конденсатор. Підключіть до штекера коаксіальній кабель таким же чином, як и до підсілювача.

Обесточьте телевізор. Прієднайте штекер до того его гнізда, Яке призначеня для Підключення антени. Включіть в ятір телевізор и блок живлення підсілювача. Приступите до перегляду телепередач.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: