» »

Як підключіті відеокамеру jvc до комп'ютераІснує кілька способів Підключення відеокамері JVC до комп'ютера. Вибір того чи Іншого з них покладів від типу носія ІНФОРМАЦІЇ на вікорістовуваної відеокамері: плівкі або жорсткий диск.

Як підключіті відеокамеру jvc до комп'ютера

Відеокамері формату MiniDV и HDV, что Використовують як носія плівку, підключаються помощью DV-кабелю. ВІН поставляється в комплекті разом з відеокамерою.

Для Підключення камери до комп'ютера візьміть DV-кабель и підключіть один его Кінець до гнізда DV out на відеокамері. Інший Кінець підключіть до гнізда IEEE1394 системного блоку комп'ютера. Даній роз'єм такоже назівається FireWire або i.Link. После цього натісніть кнопку живлення на відеокамері. Комп'ютер Визначіть Підключення нового пристрою. Варто відзначіті, что не у всех комп'ютерах Данії роз'єм мається за замовчуванням. Если у вас его немає, звітність, прідбаті PCI-карту з інтерфейсом IEEE1394 и під'єднаті до матерінської плати ПК.

Такоже відеокамера может буті підключена до комп'ютера помощью usb-шнура, что поставляється в комплекті. Для цього візьміть шнур и один его Кінець підключіть до usb-роз'єму відеокамері, Інший - до відповідного роз'єму системного блоку комп'ютера. После цього натісніть на камері кнопку включення и Почекаев, поки вона буде виявля системою. Для камер, як носій ІНФОРМАЦІЇ Використовують жорсткий диск або карту пам'яті, це Основний способ Підключення.

Для роботи Деяк моделей відеокамер Потрібні СПЕЦІАЛЬНІ драйвери. Як правило, смороду поставляються в комплекті и знаходяться на компакт-диску. Для їх встановлення вставте диск в прівід комп'ютера и дочекайся его завантаження. После цього віберіть пункт «Встановити драйвер». Якщо буде нужно, вкажіть модель відеокамері и тип операційної системи. После установки драйверів перезавантажте комп'ютер.

Если драйверів в комплекті НЕ виявило, альо система вімагає їх установки, скачайте їх з офіційного сайту виробника. Для цього запустіть веб-браузер, перейдіть на сайт jvc.ru, віберіть потрібну модель и завантажте драйвери. Встановіть їх, после чего перезавантажте комп'ютер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: