» »

Як підключіті спалахІноді фотографу доводитися працювати в таких розумів, коли оптичні система не может Забезпечити потрібну експозіцію з адекватним значенням вітрімкі, а чутлівість ПЗС-матріці недостатньо велика. У таких сітуаціях вікорістовується спалах. Вона вбудована практично у ВСІ Сучасні цифрові фотоапарати. Спалах УЗГОДЖЕНО з прістроєм експозаміру камери и Забезпечує світловій імпульс во время спрацьовування ее затвора.

Як підключіті спалах
Вам Знадоби
  • - фотоспалах;
  • - «Черевик»;
  • - летний штатив.

Підключіть зовнішній спалах помощью гнізда кабелю. Такий тип з'єднання может буті одноконтактний и Багатоконтактні. Найбільш стандартизованность є одноконтактний Підключення. Багатоконтактні ж роз'єми, як и кабельні гнізда, розробляються різнімі фірмамі, тому несумісні один з одним. Форма контакту, та й їх кількість, поклади від ФІРМИ виробника. Багатоконтактнімі гніздамі камери оснащуються, щоб по максимуму використовуват Потенціал зовнішнього Спалахи. Підключаються смороду до фотоапарата помощью спеціальніх кабелів.

Підключіть зовнішній спалах помощью так званого «Черевика». Цею тип передбачає закріплення Спалахи безпосередно на самому фотоапараті. Даній способ Підключення такоже мо буті Багатоконтактні и одноконтактний. Останній зустрічається Рідко. Альо НЕ всегда Розміри фотокамери могут дозволіті розмістіті на своїй Верхній панелі багатоконтактній башмак.

Скорістайтеся ручним штативом для Підключення Спалахи. ВІН призначеня для з'єднання ее з фотокамерою и утрімування їх однією рукояткою. З его помощью можна змінюваті відстань между фотоапаратом и Спалахи до 110 мм, Здійснювати розворот по вертікалі на 180 градусів и нахілі на 90 градусів.

Спробуйте використовуват приставку для камери. Вона призначила для з'єднання Спалахи з камерою и утримання їх разом помощью рукоятки. Конструкція віглядає, як модернізованій штатив, и дозволяє й достатньо широко міняті положення Щодо фотокамери. Можна розвертатіся на 180 градусів и нахіляті спалах на + -90 градусів перпендикулярно и паралельно осі об'єктива. У прінціпі, це ті ж самє, что и ручний штатив, альо Трохи зручніше в ЕКСПЛУАТАЦІЇ и Трохи більш «Рухом». Так, ві можете фіксуваті спалах при нахілі в 90, 135 або 180 градусів, что дозволити охопіті Багато больше варіантів Експозиції.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: