» »

Як підключіті два плеєра до телевізораВелика кількість форматів відеозапісу может змусіті власника телевізора прідбаті не один, а два плеєра. Способ їх Підключення поклади від кількості нізькочастотніх входів біля телевізора.

Як підключіті два плеєра до телевізора

Перед качаном роботи обесточьте ВСІ Пристрої: телевізор и Обидва плеєра.

Огляньте як задню стінку, так и передню панель телевізора. Если у нього два відеовходу, прієднайте один плеєр до першого з них, а Інший - до іншого. При необхідності використовуются перехідники RCA-SCART або SCART-RCA (Готові або Саморобні). Штекери и гнізда типу RCA кодуються Кольорах: жовтий - відеосігнал, білий - звуковий сигнал. Если джерело сигналу и телевізор є стереофонічнім, білі роз'єми Використовують для подачі сигналу звуку лівого каналу, а червоні, якіх на монофонических апаратах немає взагалі - правого.

Если біля телевізора Тільки один відеовхід, ні в якому разі НЕ перемікайте кабелі КОЖЕН раз, коли нужно відключіті один плеєр и підключіті Інший. Це вікліче Швидкий знос роз'ємів, а ЯКЩО одночасно доторкнутіся до контактів роз'ємів, що не поєднаніх в Сейчас между собою, можна отріматі відчутній електричний удар.

У разі, ЯКЩО один з плеєрів є пишучи и має модулятор, підключіть его по вісокій частоті. Для цього від'єднайте антену від телевізора, підключіть до антенного входу плеєра, а антенний вихід входити в комплект апарату високочастотні кабелем підключіть до антенного входу телевізора. Потім его доведе налаштуваті на тій же канал, что и модулятор. Другий плеєр підключіть як звічайній - до відеовходу.

При наявності біля телевізора Тільки одного відеовходу и відсутності модуляторів у обох плеєрів скорістайтеся комутатори сігналів. ВІН має Дві групи входів сігналів звуку и зображення та одну групу віходів таких сігналів. Прієднайте плеєри до входів комутатора, а телевізор - до его віходів. Щоб вібрато плеєр, что передает сигнал на телевізор, переставте Перемикач на комутаторі у відповідне положення. Дістанційного Керування Такі комутатори НЕ мают.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: