» »

Як підключіті два телевізори до однієї антеніЕсли в будинку два телевізори и Одне джерело телевізійного сигналу, то для Підключення, крім кабелю, будут Потрібні додаткові матеріали. Дана інструкція поможет підключіті два телевізори до однієї антени помощью СПЕЦІАЛЬНОГО пристрою - розгалуджувача сигналу.

Як підключіті два телевізори до однієї антені
Вам Знадоби
  • RF-коаксіальній кабель
  • Спліттер

Придбай RF-коаксіальній кабель. ВРАХОВУЮЧИ, что телевізори, ймовірно, будут находится в різніх кімнатах, нужно кабель довжина больше 10 метрів. Такоже купите Розгалужувач (спліттер). Це позолочене Пристрій, Який має один коаксіальній порт на одному кінці и два (або три) - на Іншому.

Прийміть необхідні заходь обережності, так як установка антени и прокладання кабелю в будинку может буті пов'язано з ризико для здоров'я.

Віберіть місце для установки антени и встановіть ее. Чім Вище вона буде розміщена, тім краще буде прийом.

З'єднайте антену и спліттер через RF-коаксіальній кабель. Для з'єднання використовуются єдиний вхідній порт на одному кінці сплиттера.

Підключіть телевізори з використаних вихідних портів на Іншому (вільному) кінці сплиттера.

Фіксуйте кабелі так, щоб НЕ пошкодіті б або не наступіті на них. Скорістайтеся ізоляційною стрічкою для закріплення кабелів.

Увімкніть телевізори, щоб перевіріті Підключення на шкірному з них. Если один з телевізорів має поганий прийом, Переконайся, что кабель не Пошкодження и надійно закріпленій.

Купуйте другу спліттер, ЯКЩО телевізорів больше, чем доступних портів на первом спліттер. З'єднайте два розгалуджувача разом путем Приєднання кабелю до одного з портів на первом и єдиному входити порту на іншому. Розгалужувачі могут Зменшити силу проходити сигналу. Если до однієї антени нужно підключіті, Наприклад, Чотири телевізори, будут Потрібні підсілювачі-розподільнікі для Поліпшення якості зображення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: