» »

Як підключіті два телевізори до однієї тарілціПровайдери супутникового телебачення запевняють, что підключіті до одного ресивера відразу два телевізори Неможливо. Альо Це не зовсім так. Если змиритися з тим, что на ціх апаратах буде НЕ можна одночасно Дивитись Різні канали, така Операція Цілком здійсненна.

Як підключіті два телевізори до однієї тарілці

Купуйте два відрізкі екранований кабелю. За довжіні смороду повінні відповідаті відстані від ресивера до іншого телевізора.

Вімкніть від мережі ресивер, Обидва телевізора, а такоже ВСІ підключені до них Зовнішні Пристрої. Від'єднайте від обох телевізорів кабелі колектівної антени.

Ознайомтеся з цоколевкой роз'єму RCA: кільцевої контакт - загальний провід, штірьовій контакт - вхід або вихід.

Ознайомтеся з цоколевкой роз'єму SCART: 3 - аудіовихід, 4 - загальний провід аудіосігналу, 6 - аудіовхід, 17 - загальний провід відеосігналу, 19 - відеовіхід, 20 - відеовхід.

Розкрійте корпусу роз'ємів, підключеніх до вихідних гнізд вашого супутникового ресивера. Перший кабель підключіть паралельно наявний, прієднаного до аудіовіходу ресивера и аудіовходу Першого телевізора. З протилежних боці підключіть его до аудіовходу іншого телевізора.

Відеовхід Першого телевізора від'єднайте від виходе ресивера, потім вновь прієднайте, альо не напряму, а через 75-Омній резистор. Другий кабель прієднайте до відеовіходу ресивера, такоже підключівші его центральну жилу через 75-Омній резистор. З протилежних боці підключіть его до відеовходу іншого телевізора.

Закрійте корпусу всех роз'ємів. Подайте харчування на ВСІ апарати. Включіть їх харчування. На обох телевізорах віберіть ті НЧ-входь, до якіх підключеній ресивер. Налаштувавші Останній на тій чи Інший канал, Переконайся в наявності зображення і звук на обох телевізорах.

Зміріться з тім, что перемікаті каналізац на ресівері зможите позбав тієї член Сім'ї, у чіїй кімнаті ВІН встановлений. Або скорістайтеся спеціальнім фабрично або саморобная приладнати для передачі сігналів пульта по кабелю в іншу кімнату. Альо тоді может буті незадоволення в свою черго тієї, у чіїй кімнаті розташованій ресивер. Іноді можна Дивитись на одному з телевізорів супутниковий канал, а на Іншому - ефірній.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: