» »

Як підключіті домашній кінотеатр до телевізораСистема домашнього кінотеатру Складається з аудіо-відео ресивера, підключеного до дінаміків, и телевізора. Додатково Йдут DVD и Blu-Ray програвачі и Відеомагнітофон. Всі компоненти підключаються до ресивера, Який управляє обладнанням та Забезпечує харчування звукові колонки. Для Підключення телевізора потрібен окремий кабель. Вибір кабелю поклади від доступних Сполука на ресівері домашнього кінотеатру и телевізора, Які могут мати стандартний композитний роз'єм, RGB роз'єм, вхід S-відео або HDMI (High Definition Media Interface).

Як підключіті домашній кінотеатр до телевізора
Вам Знадоби
  • - кабель для Підключення ресивера до телевізора;
  • - мережевий фільтр.

Перевірте, Які роз'єми доступні на задній панелі ресивера домашнього кінотеатру и телевізора. Придбай відповідній кабель.

Підключіть жовтий штекер на одному кінці композитного кабелю до гнізда OUT ресивера и штекер такого ж кольору на Іншому кінці - до гнізда IN телевізора.

Підключіть кабель S-Video роз'єму OUT ресивера и до аналогічного роз'єму IN телевізора.

Підключіть кабель RGB, вставивши червоний, зелений и синій штекер у відповідні роз'єми OUT ресивера и IN телевізора.

Вставте HDMI кабель в роз'єм OUT ресивера и IN телевізора. HDMI Забезпечує гарний зв'язок для цифрових відеосігналів при підключенні телевізора вісокої чіткості.

Встановіть ліву и праву фронтальні Динаміки по обідві Сторони від телевізора, центральний динамік Вище або нижчих ТБ і тілові колонки позаду, ліворуч и праворуч від ОСНОВНОЇ зони перегляду, повернувши всередину пріблізно на 45 градусів.

Потягніть вгору чорну и червону кришки на задній панелі ресивера и звукових колонок, щоб Відкрити відчини для проводів. Підключіть червоний дріт до Червоної крішці, а Інший дріт до чорної крішці.

Підключіть кабель від сабвуфера до гнізда OUT ресивера и до вхідного гнізда на самому сабвуфере.

Дода в систему DVD або Blu-Ray плеєр, підключівші Кольорові аудіо-відео кабелі до відповідніх роз'єми на задній панелі програвач и СПЕЦІАЛЬНІ роз'єми на ресівері.

Підключіть аудіопрістр, таке як програвач компакт-дисків, вставивши білий и червоний штекери кабелю для стереосистем в лівий і Право виходи на програвачі компакт-дисків. Підключіть Інший Кінець Зі штекерами в СПЕЦІАЛЬНІ роз'єми на ресівері.

Увімкніть електричної шнури все компонентів в мережевий фільтр, тоді підключіть до розетки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: