» »

Як підключіті декілька телевізорів до одногоЕсли у вас є Всього один кабель, альо декілька телевізорів, це не проблема. Можна вдать до невеликих хітрощів, щоб використовуват один сигнал на декілька пріймачів.

Як підключіті декілька телевізорів до одного

Придбай Спеціальний спліттер, щоб підключіті декілька телевізорів до одного кабелю. Спліттер - це свого роду Трійник, Який розгалужує коаксіальній кабель. Огляньте спліттер. З одного торця у нього Тільки Одне гніздо, з Іншого - декілька. У це Одне гніздо вставте безпосередно кабель. У ДПС вставте заздалегідь пріготовані дрота з підходящімі роз'ємамі, щоб підключіті їх до телевізорів. ЦІ дротов ві можете сделать самостійно або прідбаті в будь-якому магазині електроніки.

Придбай додатковий спліттер, ЯКЩО ві корістуєтеся ресивером для доступу до супутникових каналів. Зверніть уваг на ті, Який канал вікорістовується для Підключення ресивера до телевізора. Щоб підключіті декілька телевізорів до одного кабелю, вам Знадоби спліттер з роз'ємамі VGA або DVI. Смороду зараз Дуже пошірені, тому прідбаті подібний Пристрій не склад труднощів. Як и в попередня випадка, підключіть вихідний кабель у вхідній гніздо сплиттера, а з йо віходів Пустіть дрота з відповіднімі роз'ємамі для Підключення телевізорів.

Використовуются перехідники, ЯКЩО є така необхідність. Псуй DVI, VGA и HDMI можна з'єднати между собою, вікорістовуючі СПЕЦІАЛЬНІ перехідники. Придбай їх у потрібній кількості и комутуючіх псуй. Врахуй, что Використання перехідніків однозначно зніжує Якість сигналу.

Такоже Не забувай про ті, что ЯКЩО ві підключіте два телевізори до одного кабелю, то на обох телевізорах буде показуватіся один и тієї ж канал. Ві такоже можете використовуват віщезгадані спліттері для Підключення телевізорів до гнізда відеокарті вашого персонального комп'ютера. Як и в попередня випадка, Обидва телевізора будут прійматі один и тієї ж сигнал.

Если нужно на різніх телевізорах переглядаті Різні канали, зробіть Наступний. До шкірного телевізорів в один з роз'ємів підключіть коаксіальній кабель звічайної антени. У іншій підключіть кабель, Який буде слідуваті з сплиттера. При необхідності ві будете мати можлівість перемікаті режими прийому каналів антена / ресивер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: