» »

Як підключіті фотоапарат до комп'ютераЯким бі Великий не БУВ ОБСЯГИ ФІЗИЧНОЇ пам'яті вашого фотоапарата, рано чи Пізно ВІН весь буде заповненості відео-та фотографій. Вінікне необхідність очистити ее и перенести все, что ві зняла, на жорсткий диск комп'ютера. Нам нужно Спеціальний кабель и програмне забезпечення. Всі це є в комплекті фотоапарата. Як підключіті фотоапарат до комп'ютера?

Як підключіті фотоапарат до комп'ютера

Вставте у фотоапарат кабель, Який входити до нього в комплекті. Если у фотоапараті є режим з'єднання з ПК, то активи его.

Знайдіть у комплекті шнур з роз'ємом USB и підключіть его до будь-якого вільного порту USB вашого комп'ютера. Цею порт находится на передній або задній панелі будь-якого современного персонального настільного комп'ютера, іноді даже на обох панелях. У ноутбуків псуй USB могут розташовуватіся збоку або на задній панелі.

После Підключення кабелю до комп'ютера, операційна система почном розпізнання нового підключеного пристрою и запустити майстер установки нового обладнання. Если система запросити інсталяційній диск, то в CD-ROM вставте диск з комплекту вашого фотоапарата, на якому написано «USB Driver». Установка позику менше хвилини, підтвердіть ее завершення, натіснувші кнопку «Готово» у фінальному вікні майстра установки.

После цього на екрані з'явиться нове вікно, в якому будут запропоновані Варіанти Дій з вашим фотоапаратом. При цьом ВІН буде ідентіфікуватіся як новий «знімній диск». Рекомендуємо відразу ж скопіюваті зображення, зберігші їх у новій або Вже існуючої папки на жорсткий диск ПК.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: