» »

Як підключіті цифрову відеокамеруПодорожуючі по різніх містах и ​​странах, багаті хто бере з собою не Тільки фотоапарати, альо й цифрові відеокамері. Смороду відрізняються від аналогових наявністю СПЕЦІАЛЬНОГО блоку, Який дозволяє зберігаті на комп'ютері відзняте відео у відмінній якості. Для цього застосовуються СПЕЦІАЛЬНІ «плати захоплення», Які Працюють через порт IEEE1394.

Як підключіті цифрову відеокамеру
Вам Знадоби
  • - кабель USB;
  • - кабель IEEE1394;
  • - плата FireWire.

Встановіть на комп'ютер програмне забезпечення для цифрової відеокамері miniDV, яка запісує відео на плівкову касету. Зазвічай воно Йде в комплекті на диску. Альо йо такоже можна завантажити и в інтернеті. Візьміть кабель USB, з одного боку Якого буде стандартний роз'єм, а з Іншого міні-USB. Підключіть перший до комп'ютера, а другий у гніздо «Access» на ціфровій відеокамері. Вімікаті и ті, и Інше НЕ нужно. Встановіть Перемикач на відеокамері у положення «Camera» або подібне. Даній режим и порт USB дозволяють використовуват відеокамеру як web-камеру, такоже через нього можна делать фотознімкі. Якість відео та фото поклади від матріці пристрою.

Встановіть Перемикач на ціфровій відеокамері у положення «Video», тоб переведіть ее в режим відеомагнітофона. Так як ШВИДКІСТЬ передачі даного порту USB не велика, Всього 4 Мбіт / сек, то з его помощью НЕ можна Зберегти на комп'ютері Знято відео в хорошій якості. Для цього застосовується Інше обладнання. Альо для передачі его по електронній пошті Цілком Підходить. Відеофайлі зберігаються у форматі. Wmv.

Встановіть в комп'ютер плату FireWire (IEEE1394), ЯКЩО вона НЕ інтегрована в материнсько плату. Для цього вімкніть ПК и вставте ее в роз'єм. После включення комп'ютера система сама ВСТАНОВИВ ее. Візьміть кабель з 4-ма чи 6-і роз'ємамі залежних від устаткування. Вімкніть камеру. Підключіть один Кінець до плати IEEE1394, а другий - до цифрової відеокамері в роз'єм «DV». ШВИДКІСТЬ передачі Даних через цею порт становіть не менше 400 Мбіт / сек, тому ВІН дозволяє зберігаті файли у відмінній якості у форматі. Avi, хочай для цього знадобітіся мати Багато вільного простору на жорсткий диск. Одна хвилина відео становітіме 172 МБ. После цього спеціальнімі програмами можна зціпити его до Прийнятних розміру.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: