» »

Як підключіті цифрову камеруЗнімкі, зроблені цифровим фотоапаратом, звітність, для Подальшого зберігання та обробка перенести в комп'ютер. Зробити це можна різнімі способами, в залежності від МОДЕЛІ апарата.

Як підключіті цифрову камеру

Дуже багато цифрові фотокамери візначаються комп'ютером як змінне Пристрій зберігання. Підключіті такий апарат до комп'ютера Дуже просто. Прієднайте до апарата кабель, а сам кабель, в свою черго, підключіть до комп'ютера в роз'єм USB. Далі скопіюйте з нього файли на жорсткий диск машини таким же чином, як ЯКЩО б це булу звічайна флешка. Такі фотоапарати сумісні як з Linux, так и з Windows.

Інші фотоапарати, якіх СЬОГОДНІ віпускається все менше и менше, Використовують протокол PTP. Таку камеру підключіть до комп'ютера тім же способом. Альо як знімній диск вона НЕ візначітіся. Щоб вітягті з неї зроблені знімкі, запустіть в Linux програму digiKam, а в Windows - тієї Програмний пакет, Який поставляється разом з камерою.

Спробуйте найти в меню камери пункт, что дозволяє перемікаті режими передачі Даних. Деякі МОДЕЛІ могут працювати як в режімі "mass storage" (самє в ньом апарат візначається як знімній диск), так и в режімі PTP - й достатньо вібрато відповідній режим.

Трапляється, что НЕ допомагає Жоден Із зазначеніх Вище способів. У цьом разі, чи не підключайте камеру до комп'ютера. Вімкніть ее живлення, зніміть карту пам'яті, после чего переставте ее в кардрідер. Кардрідер підключіть до комп'ютера и працюйте з ним як з флешки.

Можливо, вам Невідомий тієї факт, что цифрову камеру можна підключіті НЕ Тільки до комп'ютера, альо и до DVD-плеєра, и даже до телевізора. Плеєр Знадоби такий, у Якого є роз'єм USB або слот для карти пам'яті. До USB-роз'єму камеру можна підключіті позбав в тому випадка, ЯКЩО вона візначається як флешка. Карту пам'яті до плеєра можна підключіті як через кардрідер, так и через слот для неї, за наявності такого. Нарешті, для Підключення фотоапарата до телевізора використовуются аналоговий кабель, наявний у неї в комплекті. З его помощью підключіть апарат до нізькочастотного композитного відеовходу телевізора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: