» »

Як підібраті об'єктив CanonПеред покупкою звітність, візначіті КРИТЕРІЇ Вибори об'єктива. Ними могут віявітіся Такі ОЦІНКИ, як зручність Використання, універсальність, зовнішній вигляд об'єктива, світлосіла, різкість, конструкція, вага, ціна и Багато Іншого.

Як підібраті об'єктив Canon

Дуже ВАЖЛИВО параметром, особливо в умів поганого освітлення, є світлосіла вашого майбутнього об'єктива. Так что, ЯКЩО є така можлівість, Придбай об'єктив з більшою світлосілою. Врахову ще й тієї факт, что об'єктіві, Які мают постійне Значення діафрагмі, будут перевершуваті об'єктіві Зі змінною діафрагмою (у них при зміні фокусної відстані буде змінюватіся и світлосіла).

Ефективність роботи вашого об'єктива залежатіме від того, з якіх матеріалів віготовлені его елєменти. Наприклад, Зменшити хроматична аберацію, яка впліває на різкість зображення и его контрастність, здатн Використання нізкодісперсіонного скла.

Не забувай и про ті, что деякі об'єктіві сумісні НЕ з усіма цифровими камерами и Вже тім больше смороду НЕ підійдуть камерам плівковім. Так что перед покупкою обов'язково звірте Потрібні параметрами. До речі, ЯКЩО ві корістуєтеся обома типами камер (і плівковою, и цифровий), тоді НЕ Варто купуваті об'єктив, призначеня Тільки для цифрової камери.

Ще один параметр, Який НЕ Варто віпускаті з вигляду - вага Придбання об'єктива. Можете порівняті об'єктив з іншімі и Побачити, Який з них виявило найбільш Зручний для вас.

Критерії, Які допоможуть вам візначіті довговічність и Міцність об'єктива, - це стандарти его збіркі и сама конструкція. Наприклад, дешеві об'єктіві Із пластику поступатімуться вироби, виготовленя з магнієвого сплаву. Такоже НЕ будуть деформуватіся об'єктіві з МЕТАЛЕВИЙ байонетом, чого не скажеш про об'єктіві з байонетом, Зроблений з пластика. Крім того, слід звернути уваг на герметичні об'єктіві. Смороду є найменша спрійнятлівімі до Дії Волога и пилку.

При віборі об'єктива Не забувай перевіріті зручність его Використання, ергономіку. Обов'язково подівіться, чі ЗРУЧНИЙ лежить об'єктив в руках, чи легко повернути фокусіровочніє кільця або полярізаційній світлофільтр (ЯКЩО на об'єктив прікріплена бленда). Такі нескладні питання допоможуть вам протестуваті новий об'єктив, а від ваших Відповідей залежатіме и Якість знімків, Які будут зроблені.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: