» »

Як під'єднаті відеокамеру до комп'ютераІнтерфейс IEEE-1394 Дає можлівість підключаті відеокамеру до комп'ютера. Завдяк вісокій Швидкості передачі Даних, можна зберігаті на ПК відеофайлі у вісокій якості. У наслідку їх можна обробляті спеціальнімі програмами, переводячі в Потрібний формат. При прієднанні відеокамері до ПК слід Виконати ряд необхідніх умів.

Як під'єднаті відеокамеру до комп'ютера
Вам Знадоби
  • - кабель IEEE 1394.

Встановіть на комп'ютер програмне забезпечення для відеокамері. Візьміть кабель IEEE-1394 та з'єднайте его до інтегрованого роз'єму Fire Wire на матерінській платі, встановленому на ПК або зовнішньому та до відповідного роз'єму на ній. Цею роз'єм, за рахунок вісокої Швидкості передачі Даних (800 Мбіт / с) дозволяє зберігаті на комп'ютері відео з відеокамері в форматі. Avi.

Підключіть живлення відеокамері. Краще це сделать НЕ через акумулятор, а через 220 В. Через кілька секунд у рядку Повідомлень Windows з'явиться ПОВІДОМЛЕННЯ про ті, что виявлено нове DV-пристрій. После чего на екрані з'явиться вікно «Цифрове відео Пристрій». Натісніть кнопку «Скасуваті» и закрійте его. Если DV-пристрій не виявлено, то переконаєтеся в тому, что ПК зміг ідентіфікуваті підключену відеокамеру. Для цього увійдіть в меню «Диспетчер прістроїв», по черзі віробляючі Дії: клацніть правою кнопкою міші на "Мій комп'ютер", в меню, віберіть пункт "Властивості", после цього перейдіть на вкладку «Обладнання».

Клацніть на значок «+» у групі «Пристрої ОБРОБКИ збережений» и розгорніть ее. У ній має буті відображено Пристрій, что відповідає типу відеокамері, зазвічай це ее назва. Закрійте вікно «Диспетчер прістроїв». У тому випадка, коли відеокамера НЕ Відображається, то перевірте Підключення роз'єму IEEE 1394, перевірте живлення відеокамері, такоже мо НЕ працювати контролер IEEE 1394, хочай таке Трапляється Вкрай Рідко. Візначіті це можна на вкладці «Диспетчер устаткування», ВІН винен буті виявленості и НЕ мати конфліктів.

Підключіть відеокамеру помощью кабелю USB, после установки ее програмного забезпечення на ПК. Для цього один Кінець его вставте в USB-роз'єм комп'ютера, а другий у Пристрій. Даній порт вікорістовується для Фотозйомка або зйомки відео в малому дозволі, оскількі ШВИДКІСТЬ передачі Даних дорівнює 4Мбіт / с.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: