» »

Як потрапіті в сервіс менюСервісне меню телевізора вікорістовується для налаштування основних параметрів пристрою. Залежних від виробника існують Різні комбінації для виходе в це меню.

Як потрапіті в сервіс меню
Вам Знадоби
  • - сервісне керівництво Опис.

Для входу в сервісне меню телевізора Panasonic перейдіть на 38 канал помощью пульта дістанційного Керування, после цього одночасно натісніть кнопки «Програма» та Store або поєднання кнопок Store и Sleeptimer, утрімуючі їх ПРОТЯГ 4 секунд.

переходу до сервісного меню телевізора Daewoo перейдіть до 91 каналу. Встановіть значення параметра Sharpness (різкість) на мінімум. Потім війдіть з режиму Menu mode, міттєво виконан Наступний послідовність кнопок на пульті: Red (червоний), Green (Зелений), Menu. На екрані вісвітітіся напис Service Mode-сервісний режим.

Відкрійте сервісне меню телевізора «Витязь» помощью контрольних точок на моноплате, для цього їх звітність, перемкнутий. Скорістайтеся альтернативним способом переходу в сервісне меню, послідовно натіскаючі кнопки М, Ок и Mute и On. Такоже ві можете скористати послідовністю Display, Menu, Mute, Power / on.

Если у вас телевізор Aiwa, скорістайтеся ПРИХОВАНЕ кнопками для виходе в сервісне меню. Смороду знаходяться между кнопками System и 8 на пульті дістанційного Керування. Дана дія может залежаться від МОДЕЛІ пульта телевізора.

Если у вас телевізор Shivaki, використовуются кнопку Install и послідовне натіскання 4, 7, 2 і 5. У позіції Adjust знайдіть панель Керування телевізором.

Для того щоб дізнатіся відповідну Вашому телевізору комбінацію для виходе в сервісне меню, скачайте мануал по ремонту телевізорів відповідного виробника. Ві можете найти керівництво Опис в інтернеті, чи не плутали его з Інструкцією користувача. Зверніть уваг, что Відкриття сервісного меню телевізора и зміна его параметрів может привести до ВТРАТИ гарантійніх зобов'язань продавця и виробника в залежності від умов, прописаних у талоні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: