» »

Як посмотреть з супутника в реальному часіХочете поглянуті на Землю з космосу? Таку можлівість СЬОГОДНІ могут надаті НЕ Тільки навігатори, а й ресурси інтернету, с помощью якіх можна Побачити зображення Із супутніків в реальному часі або з невеликим запізненням.

Як посмотреть з супутника в реальному часі

Если у вас є портативний GPS-навігатор, то в его пам'ять Вже внесені карти світу, Які можна Оновити за умови Підключення спеціальної послуги та щомісячного внесення плати за КОРИСТУВАННЯ або за Трафік. Чи не можна Сказати, что вікорістовуючі ЦІ карти, можна ПОВНЕ мірою насолодітіся видом з супутника (тім больше не в реальному часі), альо як слід прідівітіся до наміченого маршруту з висотою пташиного польоту Цілком реально.

Використовуются програму Google Earth. Для цього вам звітність, мати або навігатор, або мобільного телефон з підтрімкою GPRS (і протоколом NMEA) i комп'ютер.

Пройдіть за ПОСИЛАННЯ http://www.ruslapland.ru/gps.htm и встановіть російську версию програми GPS TrackMaker. Встановіть програму Google Earth.

У вікні програми відзначте на глобусі Потрібні вам ділянки земної Кулі. Підключіть GPS до комп'ютера и запустіть програму GPS TrackMaker. Віберіть на панелі інструментів кнопку «Підключення мережі», потім - протокол NMEA (або модель навігатора).

Натісніть кнопку Google Earth, щоб запустіті з'єднання. На запит програми про Підключення до інтернету натісніть спочатку «Ні» (так як ВСІ карти, обрані на глобусі, Вже збережені в кеш-пам'яті комп'ютера) i подівіться спочатку на ті місце, де ві прямо зараз перебуваєте, прямо з космосу . После цього підключіться до інтернет и насолоджуйтеся видом землі з супутника.

Зайдіть на сайт http://www.n2yo.com и простежте за рухом одного з супутніків на карті-схемі Google.

Погляньте на Землю з космосу помощью супутніків-сіноптіків НАСА, зайшовші на сайт http://climate.nasa.gov/Eyes/eyes.html. Однак перед Цім вам нужно Встановити браузер Mozilla Firefox (ЯКЩО ві ще его НЕ вікорістовуєте) для відображення картинки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: