» »

Як посмотреть фільми на твДля перегляду відеофільмів помощью дисплея телевізора Використовують найрізноманітніші Пристрої. Найчастіше як файлового Сховище віступають Зовнішні жорсткі диски. Іноді телевізор підключають до комп'ютера для подальшої передачі відеозображення.

Як посмотреть фільми на тв
Вам Знадоби
  • - HDMI-кабель;
  • - зовнішній жорсткий диск;
  • - цифрова приставка;
  • - десктоп.

Для перегляду фільмів з використаних зовнішнього накопичувачі використовуются канал USB, розташованій на корпусі телевізора. Спочатку з'ясуйте, Які формати відеофайлів підтрімує дана модель ТБ. Детальний опис ві можете найти в Посібнику користувача або на сайті На даний розробніків обладнання.

Тепер підключіть жорсткий диск або флеш-карту до комп'ютера. Скопіюйте інформацію на зовнішній накопичувачі. Виконано безпечне вилучення пристрою. Підключіть его до телевізора.

Увімкніть ТВ и відкрійте меню Налаштування. Перейдіть в меню "Джерело сигналу» и вкажіть пункт USB-HDD або «Флеш-карта». Зачекайте, поки телевізор просканує вміст накопичувачі. Віберіть Потрібний відеофайл и запустіть его.

Если дана модель телевізора зчітує файли великого об'єму з зовнішніх прістроїв або порт USB взагалі НЕ призначеня для передачі відеосігналу, використовуются цифрову приставку. Сучасні Пристрої здатні зчітуваті НЕ Тільки диски формату Blu-Ray, а й Зовнішні HDD.

После Підключення цифрової приставки відкрійте сервісне меню телевізора и віберіть активний HDMI-порт. Підключіть Вінчестер до приставки и запустіть Потрібний фільм.

Як посмотреть фільми на тв
Існує більш раціональній и дешевий метод перегляду фільмів помощью телевізора. Придбай портативний персональний комп'ютер. ВАРТІСТЬ десктопа середньої потужності становіть 200-300 долларов, что нижчих Ціни більшості цифрових приставок.

Підключіть телевізор до десктопу помощью HDMI-кабелю. У підсумку ві отримай повноцінній персональний комп'ютер, Функції монітора Якого Виконує ваш ТБ. Підключіть до десктопу жорсткий диск и Ethernet-кабель.

Завантажте файли з інтернету на зовнішній HDD и запустіть фільми помощью будь-якого комп'ютерного плеєра. Основна перевага цього способу в тому, что ві можете використовуват десктоп для виходе в інтернет, ігор та Виконання других потрібніх Завдання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: