» »

Як поставити таймер на фотоапаратіГодиною хочеться відобразіті собі на тлі якогось об'єкта або в Компанії друзів, альо бажаючих сфотографуваті вас не спостерігається. Нічого страшного, Аджея фотоапарат и сам может делать знімкі, ЯКЩО йо правильно налаштуваті. А точніше, скористати функцією «таймер».

Як поставити таймер на фотоапараті

Переконайся, что на Вашому фотоапараті є функція «таймер» (або автоспуск). Если ві НЕ вмієте его включать, прочитайте інструкцію до фотоапарата.

Вистава налаштування світла. Если ві новачок у фотографуванні, віберіть автоматичний режим. У недостатньо освітленіх пріміщеннях користи Спалахи.

Знайдіть для фотоапарата опору. Стіл, стілець або будь-який Інший предмет меблів у пріміщенні, будь-яка рівна поверхню на Вулиці відмінно підійдуть. Не забувай про БЕЗПЕКУ вашої камери - перевірте, чи надійно вона коштує, чи не может впасти від випадкове Поштовх.

Ідеальнім варіантом буде штатив. Если ві часто фотографуєте Самі собі, задумайтеся про его покупки. За помощью штатива ві без зусіль зможете отрімуваті кадри з самим собою.

Спонукало композіцію кадру. Подівіться у відошукач (або на дисплей фотоапарата) на ті місце, де ві збіраєтеся фотографувати. Если ві будете зніматіся не один, попросіть ваших друзів Вже встати для кадру. Наведіть фокусування. Налаштуйте потрібне набліження (зрозуміло, з того місця, де стоятіме камера), зробіть пробний знімок. У порядку чи налаштування світла, чи ВСІ вміщаються в кадрі, чи немає на фото сторонніх предметів.

Вистава таймер. Зазвічай затримки спуску Пропонується в 5, 10, 30 секунд. Прикиньте, Скільки годині вам нужно, щоб дійті до місця зйомки и зайнятості потрібну позу. Поставте таймер, натісніть на спуск - и бігом на свое місце. Втім, занадто поспішаті НЕ Варта - ві позбав створі атмосферу панікі и сміху, что может перешкодіті Первін задума.

Попередьте друзів, что через Скільки секунд спрацює затвор. Зазвічай фотоапарати шкірного секунду відзначають звуковим сигналом. Прослідкуйте, щоб до того моменту, як фото буде Зроблено, Ніхто в кадрі НЕ рухався и НЕ міняв позу.

Дочекайся звукового сигналу про ті, что Фотографія готова и подівіться на результат. Зйомка на таймері - непросте заняття, тому будьте Готові до того, что доведе сделать кілька СПРОБА.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: