» »

Як перевіріті веб камеру з мікрофоном



Вбудована або підключається веб-камера з мікрофоном НЕ всегда оснащена світлодіодамі, что сігналізують про ее роботу. Перевіріті веб-камеру в цьом випадка можна помощью ЗАСОБІВ операційної системи та спеціальніх програм.

Як перевіріті веб камеру з мікрофоном

Зайдіть в меню «Пуск» и віберіть у ньом «Панель управління» (або двічі клікніть по однойменному значку на робочому столі). У «Панелі управління» подвійнім клацанням відкрійте значок «Система». У діалоговому вікні налаштування операційної системи зайдіть у вкладку «Обладнання» и клацніть по кнопці «Диспетчер прістроїв». У вікні «Диспетчера прістроїв» відображаються ВСІ встановлені на комп'ютері ФІЗИЧНІ та Віртуальні прістроїв, з інформацією про їх функціонуванні. У списку віберіть рядок «Пристрої ОБРОБКИ збережений», и натісніть на символ «+» поруч з нею. У списку, веб-камеру и Переконайся, что вона задіяна (знаки питання и червоні хрести відсутні).

У цьом ж списку віберіть рядок «звукові, відео та ігрові Пристрої" та розкрійте їх список. Переконайся, что ВСІ ЦІ Пристрої задіяні. Если будь необхідній Пристрій відзначено знаком «?» - Встановіть відповідні драйвера для его роботи. Если рядок Пристрої відзначена червоним хрестом , натісніть на нього правою кнопкою міші, и в контекстного меню віберіть команду "Задіяті". После перевірок Средст операційної системи, перейдіть до перевіркі пристрою на практіці.

Запустіть програму для роботи з веб-камерою, для перевіркі ее роботи в звічайній умів. Як правило, подібні програми встановлюються разом з операційною системою (ЯКЩО веб-камера вбудована), або разом з драйверами підключається USB-камери. Пріміром, на ноутбуках марки Acer для запуску даної програми натісніть «Пуск», потім «усі програми» - "Acer Crystal Eye Webcam". Если веб-камера Справний и задіяна, то после запуску у вікні програми з'явиться зображення, одержуване з неї. Натісніть на кнопку з іконкою відеокамері, и запішіть короткий Відеоролик, после чего відтворіть его. Відео та звук в ньом будут свідчіті про ті, что веб-камера працює нормально.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: